logo
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Wspólna modlitwa w umówionych godzinach.
Autor: milecki (---.uz.zgora.pl)
Data:   2018-10-29 22:11

Dobry wieczór,

szukam osób gotowych modlić się o umówionych godzinach bądź - w ogóle - w konkretnych intencjach. Nie zawsze byłem tak blisko Boga jak dziś, za to On zawsze był blisko mnie. Dlatego dzis uważam, że jestem Mu coś winien - przede wszystkim modlitwę. Nie chcę poświęcać czasu na odpowiadanie tutaj. Przepraszam, jeżeli taki wpis nie powinien znaleźć się na forum.

Spokojnej nocy

 Re: Wspólna modlitwa w umówionych godzinach.
Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2018-10-29 23:57

W internecie jest wiele grup, które wspólnie się modlą w określonych intencjach i do których można dołączyć, np. grupa różańcowa na portalu www.katolik.pl:

Zasady działania: (klik).

Bieżący wątek dla grupy: (klik)

Przypuszczam, że w parafii, do której należysz, również działają jakieś grupy modlitewne - w każdym razie warto sprawdzić. Uważam, że dobrze jest, gdy grupa modlitewna pozostaje pod opieką kapłana.

 Re: Wspólna modlitwa w umówionych godzinach.
Autor: B. (---.191.88.211.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2018-10-30 00:25

Może wspólny różaniec w kościele? Np. teraz trwa jeszcze październik i codzienny wspólny różaniec w kościołach. Wiele wspólnych modlitw jest codziennie np. na antenie Radia Maryja.

 Re: Wspólna modlitwa w umówionych godzinach.
Autor: milecki (---.uz.zgora.pl)
Data:   2018-10-30 11:08

Oczywiście, że macie rację :) Chodziło mi o coś - przepraszam za kolokwializm - "dodatkowego", aby modlić się także przy innej okazji aniżeli spotkanie takiej grupy.

Bardzo dziękuję za odzew :-)

 Re: Wspólna modlitwa w umówionych godzinach.
Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2018-10-30 18:01

Tutaj (klik) ludzie wpisują swoje intencje i każdy może pomodlić się za taką intencję. Jeśli zależy Ci na modlitwie o konkretnej godzinie, to możesz to uwzględnić w prośbie.

 Re: Wspólna modlitwa w umówionych godzinach.
Autor: milecki (---.uz.zgora.pl)
Data:   2018-10-30 19:07

Dziękuję.

 Re: wspólna modlitwa w umówionych godzinach.
Autor: Dorota (---.play-internet.pl)
Data:   2019-11-22 09:03

(...)

W związku z licznymi prośbami o modlitwę została utworzona 'skrzynka intencji'(klik), gdzie można wpisywać swoje intencje.
z-ca moderatora

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: