logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Mam chłopaka a zauroczylam sie w innym
Autor: Roma (---.play-internet.pl)
Data:   2018-11-07 09:48

Mam cudownego chłopaka, jesteśmy razem od pół roku i byliśmy naprawdę szczęśliwi. Mieszkamy niestety daleko od siebie i widujemy się dość rzadko, ale dużo rozmawiamy, modlimy się razem, chcemy zachować czystość przedmalzenska. Nagle spotkałam chłopaka, który mnie naprawdę zauroczyl, a ja tez mu się podobam. Wciąż o nim myślę i chcąc być szczerą z chłopakiem powiedziałam mu o tym. Wiem, że bardzo przez to cierpi, ja też, bo nie wiem co mam robić. Wiem że mój chłopak jest wspaniały ale czy moje uczucia do niego są zbyt słabe ze pojawił się inny a ja juz straciłam głowę i nie mogę przestać o nim myśleć? Co zrobić? Będę żałować jeśli zostawię chłopaka, ale mogę żałować ze nie spróbowałam z tym drugim bo może akurat on jest tym jedynym.

 Re: Mam chłopaka a zauroczylam sie w innym
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2018-11-19 21:29

To, że pojawił się inny, jest oczywiste. Mniej więcej połowa ludzkości to mężczyźni. Wszelkie decyzje tu zależą od Ciebie, masz wybór. Nieuczciwie, a przynajmniej wg mnie nielojalnie byłoby grać na dwa fronty, więc skoro się spotykasz z jednym, to nie z drugim w tym samym czasie. Chyba że jednemu i drugiemu o tym powiesz, że to takie próby równoległe. I jak to teraz widzisz?

 Re: Mam chłopaka a zauroczylam sie w innym
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2018-11-20 02:23

Roma,

Rzeczywiście poważny dylemat. Daj sobie spokój na jakiś czas i z jednym, i z drugim. Myślę, ze ten trzeci to będzie właściwy i najlepszy Twój wybór. Tak w życiu czasami bywa. Nie Jarek ani Darek, a właśnie Kamil. Zastanów się :)

 Re: Mam chłopaka a zauroczylam sie w innym
Autor: sstaszek (89.231.140.---)
Data:   2018-11-20 15:08

Irena Santor tak śpiewała:

"Każda miłość jest pierwsza,
najgorętsza, najszczersza,
wszystkie dawne usuwa w cień.
............. "

 Re: Mam chłopaka a zauroczylam sie w innym
Autor: B. (---.146.165.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2018-11-20 22:19

Najlepiej zrobić sobie przerwę od obu. Miesiąc, dwa, ile będzie trzeba... Żadnych spotkań, telefonów, rozmów... Zobaczysz może za kim bardziej będziesz tęsknić 😉

 Re: Mam chłopaka a zauroczylam sie w innym
Autor: Roma (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2018-11-22 15:27

Mój chłopak podjął decyzję o rozstaniu, więc sprawa sama się rozwiązała. Nie wiedziałam, że to będzie tak bolało. Zwłaszcza to, że nie chciał walczyć o nasz związek. Widać go to przerosło. Dziekuje za wszystkie rady, dały mi wiele do myślenia. 😊

 Re: Mam chłopaka a zauroczylam sie w innym
Autor: B. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2018-11-22 22:33

Powodzenia życzę, duzo szczęścia w życiu, a przede wszystkim wielkiej miłości, takiej na całe życie, bez żadnych watpliwosci 😉

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: