logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Ile czekać aż mężczyzna się zdecyduje?
Autor: Gosia (---.centertel.pl)
Data:   2019-03-02 14:17

Witam, od ponad pół roku mam kontakt z pewnym mężczyzną. Rozmawiamy prawie codziennie po kilka godzin. Niestety on jest po przejściach i twierdzi, że nie chce na razie się wiązać ponieważ ma taki okres w życiu, że nie byłoby to dobre. Czy jeżeli mężczyzna przez tyle czasu i mimo tak intensywnego kontaktu wciąż nie chce nic więcej oznacza, że już raczej to się nie zmieni? Z góry dziękuję za Wasze przemyślenia.

 Re: Ile czekać aż mężczyzna się zdecyduje?
Autor: Imienniczka (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2019-03-19 20:10

Gosiu, szczerze, daj sobie spokój. Na ile znam mężczyzn, to on nie jest Tobą zainteresowany i wierz mi, że facetowi żadne przejścia nie przeszkodzą, jeśli spotka kobietę, która go naprawdę zafascynuje. Marnujesz czas.

 Re: Ile czekać aż mężczyzna się zdecyduje?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2019-03-20 19:06

Gosiu,

"Nie ma złej drogi do mojej niebogi"

Zwykle przysłowia, jak mawiali starsi ludzie, bywają mądrością narodów. Przemyśl sprawę i daj sobie z nim spokój.

 Re: Ile czekać aż mężczyzna się zdecyduje?
Autor: G_JP (---.nycmny.fios.verizon.net)
Data:   2019-03-20 22:10

Jeśli rozmawia o mydle i powidle, ale nie o sprawach istotnych dla "bycia razem," to chyba raczej tylko spędza czas z Tobą na miłej pogawędce, co często jest istotne dla dobrego samopoczucia u ludzi. Może po prostu jesteś bardzo dobą partnerką do rozmów (?) Rozumiem, że owe po przejściach oznacza jakieś trudne relacje z kobietami, a nie to, że nie gustuje w kobietach.

 Re: Ile czekać aż mężczyzna się zdecyduje?
Autor: Gosia (176.61.118.---)
Data:   2019-03-31 08:35

Dziękuję za odpowiedzi.

G_JP
Tak, trzy rozpadnięte związki w ciągu ostatnich czterech lat (w tym jeden wieloletni) plus dowiedział się o swojej pewnej nieuleczalnej chorobie.
On uważa, że musi teraz w swoim życiu i siebie zmienić, bo i tak nie byłabym teraz z nim szczęśliwa.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: