logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jestem zniewolony
Autor: Łukasz (---.proflink.pl)
Data:   2019-04-12 19:36

Jestem zniewolony , całymi nocami i dniami się boję ,nikt w dodatku mnie nie rozumie.. w dodatku nie wiem co przyniesie mi kolejny dzień , modlę się całymi dniami .. pogrążony jestem w rozpaczy modlitwa na chwilę mi daje ukojenie może dlatego że jestem pogrążony w nałogach... Zgubiłem się w tym życiu a miłość boża nie wiem co o tym myśleć , nie wiem czy jeszcze coś czuwa nade mną...

 Re: Jestem zniewolony
Autor: Marysia (---.centertel.pl)
Data:   2019-04-15 10:14

Święty Ojciec Pio powiedział: "Szatan ma tylko jedną drogę, aby wejść do naszej duszy - wolę", pamiętaj o tym na przyszłość, a tymczasem radzę Ci iść do spowiedzi, na mszę o uwolnienie. Staraj się modlić na różańcu, słyszałam kiedyś że nawet już samo imię Maryi działa jak egzorcyzm. Prośba też swojego Anioła stróża i św. Michała Archanioła o pomoc w pokusach. I nie bój się, pamiętaj że Bóg jest potężniejszy niż Twoje uzależnienia i nerwy. I że z jego pomocą wyjdziesz z tego stanu w jakim jesteś, ale skorzystaj też z pomocy powołanych ludzi, tj księdza, a nawet dobrego psychologa. Bóg jest z Tobą zawsze, choć szatan stara się każdemu człowiekowi tę relację zaburzyć.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: