logo
Czwartek, 23 września 2021
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony
 
 
 Poronienie w Dniu Matki
Autor: Smutni_35 (---.play-internet.pl)
Data:   2019-05-21 20:02

Nie chcemy pisac dużo, ale w sercu jest żal do Pana Boga. Otóż w dniu Matki, po wyjsciu ze Mszy Św, zona dostala krwawienia... wizyta w szpitalu i diagnoza, ze plód w fazie samoistnego/spontanicznego rojenia. Echhh i to w dzien matki :((((. Czujemy smutek, źal, i poczucie opuszczenia z Nieba. Jestesmy katolickim malzenstwem, a w narzeczenstwie zylismy w czystosci. Jak tu isc do pracy? Czy nalezy sie nam jakis urlop okolicznosciowy?

 Re: Poronienie w Dniu Matki
Autor: Lola (---.pool85-51-159.dynamic.orange.es)
Data:   2019-05-27 17:59

Maryja ma Was w opiece. Skoro żona poroniła, płód nie był zdrowy. Moze nie przeżyłby nawet kilku dni po porodzie. Moze dziecko urodziłoby się nieuleczalnie chore, nie moglibyście mu pomóc. Matka Boza zabrala Wasze dzieciatko do nieba, gdzie choroby i slabosci nie istnieja. Ono tam na Was poczeka. A podczas ziemskiego zycia, na pewno jeszcze zostaniecie rodzicami. Znam wiele par, ktore po jednym poronieniu doczekalo sie kilku zdrowych i wspanialych dzieci. A braciszek/siostrzyczka poczeka w niebie i bedzie wypraszalo dla Was laski u Pana Boga.

 Re: Poronienie w Dniu Matki
Autor: B. (---.centertel.pl)
Data:   2019-05-28 11:01

Przeżylismy z mężem trzy poronienia. Nie mamy innych dzieci ale mamy nadzieję, że kiedyś po śmierci poznamy te, które Bóg tak szybko wziął do siebie. Po poronieniu matka ma nawet prawo do urlopu macierzyńskiego ale jeśli to była wczesna ciąża to trochę trudno by było Wam dopiąć wszystkie formalności. Przede wszystkim lekarz może dać zwolnienie lekarskie, bo fizyczne organizm musi się zregenerować. Macie też prawo do pochówku poronionego dziecka. Jest na ten temat trochę informacji w internecie. Jeśli macie pytania to możecie napisać do mnie prywatną wiadomość.

 Re: Poronienie w Dniu Matki
Autor: E. (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2019-05-28 13:50

Bardzo ważną rzeczą jest sprawdzanie poziomu progesteronu przez pierwsze trzy miesiące (pobranie krwi co 2 tygodnie). Wielu lekarzy słowem nie wspomina o progesteronie. A czesto jego nagly spadek powoduje utrate dziecka. Polecam wizyte u naprotechnologa. Pozdrawiam.

 Re: Poronienie w Dniu Matki
Autor: Kinga (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2019-05-30 22:28

Wspolczuje bardzo. Zapewniam o modlitwie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: