logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Ze strachu nie mogę się modlić o zdrowie taty.
Autor: Dorota (---.177.224.127.revdns.net.pulawy.pl)
Data:   2019-06-09 08:27

Witam, mój tato ma raka jest w trakcie pogłębionej diagnostyki. A ja nie mogę się modlić o jego zdrowie. Nie wiem czemu, po prostu, to straszne męczę się bardzo. Boję się że Bóg mnie nie wysłucha. Więc odpuściłam, tak bardzo się boję....

 Re: Ze strachu nie mogę się modlić o zdrowie taty.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2019-06-18 18:26

Dorotko,

Nie odpuszczaj modlitw. Módl się jak potrafisz, najlepiej własnymi słowami. Bóg na pewno zrozumie Twoją modlitwę, a nawet westchnienia które do Niego skierujesz. Nie bój się. On zna Twoje prośby i wie, ze bardzo zależy Ci na zdrowiu taty. Nie przejmuj się.

"Panie, przenikasz i znasz mnie,
Ty wiesz, kiedy siadam i wstaję.
Z daleka przenikasz moje zamysły,
widzisz moje działanie i mój spoczynek
i wszystkie moje drogi są Ci znane.
Choć jeszcze nie ma słowa na moim języku,
Ty, Panie już znasz je w całości."
Ps 139, 1-4

 Re: Ze strachu nie mogę się modlić o zdrowie taty.
Autor: orelka (---.merinet.pl)
Data:   2019-06-18 20:06

Kiedy mój syn dostał skierowanie do szpitala w celach diagnostycznych, nie byłam w stanie formułowac modlitw o jego zdrowie, bo na samą myśl ogarniał mnie tak ogromny lęk. Każda myśl o tym powodowała, że cała kurczyłam się w środku.

Czy to znaczy, że się nie modliłam? Miałam wrażenie, że wręcz przeciwnie - że cała jestem jedną wielką modlitwą.

Dlatego nie przejmuj się. Módl się tak, jak możesz, a jak nie możesz - to też się nie martw - Bóg zna Twoje serce i wie, co w nim jest. Modlitwa jest trwaniem przy Bogu. Wcale nie trzeba wtedy nic mówić.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: