logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak powiedzieć, żeby mama się nie domyśliła?
Autor: Jakas ja (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2019-06-10 17:49

Szczesc Boze,

Mysle nad zostaniem zakonnica i zeby rozeznac Wole Boza chcialabym sie udac do klasztoru na rekolekcje. I tu sie pojawia problem co mam powiedziec mamie, zeby sie nie domyslila w jakim celu tam jade. O tym, ze chce wstapic do zakonu powiem jej zapewne dopiero jak to bedzie juz pewne, ze wstepuje na razie nie chce by wiedziala. Moglabym Jej co prawda powiedziec, ze to rekolekcje (przeciez swieccy tez powinni takie odprawiac co jakis czas) problem jest tylko taki, ze mysle o byciu siostrą klauzurową a w takich klasztorach zwykly rekolekcji raczej sie nie organizuje.

 Re: Jak powiedzieć, żeby mama się nie domyśliła?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2019-06-10 19:27

Jakaś ja,

Powiedz mamie prawdę, tak jak tu napisałaś na początku i wszystko jej szczerze wyjaśnij bez owijania w bawełnę. Nie rozumiem dlaczego stosujesz te uniki. Nie kombinuj. Postaraj się żyć w prawdzie i na niej budować miłość do Boga i ludzi.

W końcu prędzej czy później i tak będziesz musiała podejmować wszelkie decyzje. Myślę, że mama Cię zrozumie.

Pozdrawiam

 Re: Jak powiedzieć, żeby mama się nie domyśliła?
Autor: Milla (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2019-06-16 23:45

Jeżdżę na rekolekcje do klasztoru klauzurowego. Nie są to rekolekcje zorganizowane, ale osobiste, które sama sobie organizuję.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: