logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy można zawierzyć życie więcej niż jednej Osobie Świętej?
Autor: Maria (193.200.253.---)
Data:   2019-07-09 08:28

Szczęść Boże,
bardzo proszę o pomoc w moich wątpliwościach, a mianowicie nie wiem, czy można zawierzyć życie więcej niż jednej Osobie Świętej. Tzn. Oddałam swoje serce Jezusowi, innym razem w kościele był odmówiony akt zawierzenia Najświętszej Marii Pannie. Jeszcze innym razem przeczytałam, że warto zawierzyć Świętemu Józefowi i obrać Go na przewodnika i opiekuna. Tak też zrobiłam. Przeczytałam modlitwę do św. Józefa: „… Ciebie obieram za obrońcę i orędownika”. A dzisiaj też przeczytałam, że warto obrać za opiekuna i przewodnika Świętego Michała Archanioła, do którego też często się modlę i bardzo mi pomaga. Czy mogę zatem mieć kilku takich wspaniałych Opiekunów, Orędowników, Przewodników? Bo nie mogę się zdecydować, Jezus jest moim Panem i jednocześnie Opiekunem i Obrońcą, Maryja również, także Święty Józef – cudowny, kochany Opiekun. Zawsze mi się wydawało ,że jak oddaję swoje serce i powierzam moje całe życie to jednej Osobie a nie kilku Osobom. Będę wdzięczna za wyjaśnienie tych wątpliwości.

Z Bogiem,
Maria

 Re: Czy można zawierzyć życie więcej niż jednej Osobie Świętej?
Autor: Mateusz (84.38.84.---)
Data:   2019-07-10 23:18

Wszystkie modlitwy i prośby, obojętnie czy z czyimś pośrednictwem lub nie i tak spływają do Boga. Bez Jego łaski żaden święty nie zostałby świętym, ba nawet Maryja nie pełniłaby swojej funkcji (Boże macierzyństwo), choć ciężko nam to sobie wyobrazić. Tak więc modlić się polecam przede wszystkim do Niego samego, a jeśli intencje będą dobre i szczere, to święci w Niebie i tak je usłyszą i wstawią się za Tobą.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: