logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Śląsk lub Malopolska. Szukam ginekologa.
Autor: Agata (---.siedlce.domtel.com.pl)
Data:   2019-07-09 15:37

Witam! Mam nadzieję, że znajdę tu zrozumienie w mojej sprawie... Pytanie do Pań.
Poszukuję lekarza-ginekologa, do którego mogłabym się zgłosić (chodzi o zwykłą wizytę kontrolną) na terenie Śląska albo Małopolski. Chodzi mi o lekarza, u którego - krótko mówiąc - nie musiałabym się tłumaczyć, dlaczego w MOIM wieku jeszcze nie współżyłam z nikim. Może dziwna prośba, ale po kilku nieprzyjemnościach, wyśmiewaniu przez lekarzy, itd., naprawdę będę wdzięczna za pomoc, jakieś namiary... Z góry dziękuję!

 Re: Śląsk lub Malopolska. Szukam ginekologa.
Autor: Brygida (---.toya.net.pl)
Data:   2019-07-17 09:49

Polecam dr z OVUM przy ul Urzedniczej w Krakowie, dr Kule Prykan, dr Springwald (z tego co mi wiadomo ona jest pro npr) lub dr Kisielewska, wydaje mi sie ze w Krakowie jest sporo takich lekarzy. Moze poszukaj gin pro npr? A tak poza tym to nie maja prawa komentowac lub smiac sie z tego ze nie wspolzylas, to nie ich sprawa i powinni skupic sie na wykonaniu swojego zawodu.
Pozdrawiam

 Re: Śląsk lub Malopolska. Szukam ginekologa.
Autor: Mehilainen (---.sferanet.pl)
Data:   2019-07-17 13:27

Doktor Małecka - Holerek, przyjmuje w Bielsku - Białej. Boży człowiek i dobry lekarz. Na stronie holerek.pl znajdziesz kontakt i terminy wizyt.

 Re: Śląsk lub Malopolska. Szukam ginekologa.
Autor: A (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2019-07-17 15:19

Dr Kamila Węglarz. Przyjmuje w Olkuszu, Trzebini i Chrzanowie. Naprawdę przemiła osoba.

 Re: Śląsk lub Malopolska. Szukam ginekologa.
Autor: Agata (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2019-07-17 20:31

Super! Bardzo wam dziękuję! A co do komentarzy lekarskich: niby nie powinni komentować, ale wierzcie mi, że robią to i to czasami w naprawdę niewybrenych słowach... :( A badać się przecież od czasu do czasu trzeba... Dzięki ogromne!

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: