logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Myślę o samobójstwie.
Autor: Anonimowy (---.net.brewet.pl)
Data:   2019-08-13 14:58

Wczoraj straciłem wiarę w Boga. No właśnie. Nie wiem czy tak naprawdę straciłem wiarę czy tylko obraziłem się na Boga. Zacznę może od tego, że od kiedy tylko pamiętam to nigdy nie lubiłem kobiet. Później już było tylko "gorzej". Niechęć przerodziła się w nienawiść. I tutaj przechodzę do puenty. Szukałem w internecie o powołaniach. I wychodzi na to, że Bóg chce raczej ode mnie żebym był mężem i ojcem. Moje przemyślenia dotyczące powołania i wiary doprowidziły mnie do wniosku, że Boga nie ma. Dobre drzewo nie wydaje przecież złych owoców. Dobry Bóg nie mógł stworzyć tak niedoskonałe istoty jak kobiety. Straciłem sens w życiu. Nie mam już zachamowań. Myślę o samobójstwie, gdyż życie tu na ziemi jest dla mnie cierpieniem. Wcześniej bałem się popełnić samobójstwa gdyż wierzyłem, że z powodu samobójstwa pójdę do piekła.

 Re: Myślę o samobójstwie.
Autor: Kalina (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2019-08-13 17:05

Proponuję pilną konsultację psychiatryczną. Serio. Oby ta niechęć przeradzająca się w nienawiść, oparta na fałszywej tezie o niedoskonałości kobiety nie doprowadziła o tragedii, nie tylko Twojej.

 Re: Myślę o samobójstwie.
Autor: Ciotka klotka (77.87.0.---)
Data:   2019-08-13 21:40

Myśli samobójcze ZAWSZE są pilnym wskazaniem do konsultacji psychiatrycznej. Nie zwlekaj, do lekarza biegiem marsz!

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: