logo
Sobota, 22 luty 2020
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony
 
 
 Mama jest niewierząca.
Autor: Moniaczka (---.96.244.55.tvksmp.pl)
Data:   2019-08-14 14:10

W niedziele moja mama chce pojechać ze mną nad wodę. Zajęłoby to cały dzień, a mi bardzo zależy, by być w kościele. Naprawdę kocham Pana Boga i jak myśle, ze mogłabym przeżyć niedziele bez Mszy to chce mi się płakać. Wiem, ze jest możliwość uczestniczenia w sobotę wieczorem, lecz moja mama jest przekonana i mi mówi, ze przecież jeśli raz nie pojde do kościoła to nic się nie stanie. Ona jest niepraktykująca i ja jedyna z mojej rodziny wierze w Boga. Naprawdę strasznie chce pojsc na msze, lecz nie wiem co zrobić. Czy jeżeli nie poszłabym to miałabym grzech ciężki? Czasami boje się nawet zapytac mamę czy mogę isc do kościoła, bo u mnie w rodzinie zawsze wiara była wyśmiewana, lecz ja kocham Boga i chce uczestniczyć zawsze we mszy. Nie wiem sama co robić, bo tutaj strach czasami mnie paraliżuje i przez to nie dość, ze nie ide do kościoła, to jeszcze w dodatku boje się wyznać wiary. Co mogę i zrobić, bo naprawdę sama już nie wiem, i jeszcze w dodatku niw umiem rozróżnić co jest grzechem, a co nie. Będę wdzięczna za każda odpowiedz ❤

 Re: Mama jest niewierząca.
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2019-08-14 14:25

To nie jest Twoja pierwsza podobna wypowiedź, np.
(klik). Odpowiedzi jest sporo.
Idź w sobotę wieczorem.

 Re: Mama jest niewierząca.
Autor: Alina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2019-08-14 14:35

Moniaczko, jeśli chodzi o ogólne wskazówki, to w wątkach dotyczących Twoich poprzednich, podobnych pytań, pojawiały się konkretne rady. Czy próbowałaś je wykorzystać? Jakie były skutki?
W opisanej sytuacji proponuję, żebyś poszła do kościoła w sobotę wieczorem (to Msza święta niedzielna), a w niedzielę ciesz się pobytem nad wodą i nie zadręczaj się wątpliwościami :)

 Re: Mama jest niewierząca.
Autor: MM (---.play-internet.pl)
Data:   2019-08-14 14:54

Idź do kościoła w sobotę wieczorem, bo wtedy odprawiana jest niedzielna Msza święta.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: