logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak wybłagać coś u Boga?
Autor: hortensja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2019-08-23 18:53

Jest taka rzecz, o którą proszę Boga już od jakiegoś czasu. Myślicie, że być może za mało gorliwie się modlę o tę łaskę (odprawiłam nawet co najmniej dwie nowenny do Świętych, choć w jednej nie spełniłam wszystkich wymagać). Czy myślicie, że powinnam jeszcze gorliwiej się modlić. Głównie na Różańcu o to proszę, ale oprócz tego często w ciągu dnia proszę. Być może Bóg próbuje mojej cierpliwości? Ale jest to bardzo ważne dla mnie i chcę się o to modlić gorliwie. Może powinnam jeszcze np. pościć w tej intencji? Jakie formy postu mogłabym ofiarować w tej intencji (post o chlebie i wodzie odpada - problemy około zdrowotne)

 Re: Jak wybłagać coś u Boga?
Autor: moderator (---.nyc.res.rr.com)
Data:   2019-08-23 20:26

Forowicze odpowiadają np. tutaj: (klik); (klik); (klik).

 Re: Jak wybłagać coś u Boga?
Autor: Asia (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2019-08-24 20:46

"Czy myślicie, że powinnam jeszcze gorliwiej się modlić (...) Może powinnam jeszcze np. pościć w tej intencji?"

Jako odpowiedź przytoczę słowa o. Szustaka:

"A może Go o nic w ogóle przez najbliższy tydzień nie proś. Ale w ogóle o nic. Nawet jeżeli się dzieją jakieś strasznie trudne rzeczy w twoim życiu. Myślisz, że On nie wie? Myślisz, że nie chce ci pomóc? Że musisz Mu o tym powiedzieć, żeby to się stało? Nie. Po prostu bądź z Nim. Kochaj Go."

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: