logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Warszawa. Którego dominikanina polecacie do spowiedzi?
Autor: Gosia (---.jmdi.pl)
Data:   2019-09-03 10:02

Chciałabym przystąpić do spowiedzi, po kilku latach i poszukuję dobrego spowiednika. Trochę już czytałam na ten temat i prawdopodobnie udam się do dominikanów na Freta. Czy może ktoś poradzić do którego z ojców się udać? Ponieważ jest to spowiedź po latach, nie chciałabym żeby była to spowiedź taśmowa, raczej potrzebuję kogoś kto pomoże odbyć to w odpowiedni sposób.

 Re: Warszawa. Którego dominikanina polecacie do spowiedzi?
Autor: Ktoś (---.30.49.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2019-09-03 14:19

Osobiście mogę polecić o. Jakuba Kruczka, nie na Freta, ale na Służewie. Bardzo mądry kapłan, przez kilka miesięcy był moim stałym spowiednikiem, bardzo dużo mu zawdzięczam, nigdy nie miałam też problemu, żeby umówić się z nim na spowiedź poza dyżurem.

 Re: Warszawa. Którego dominikanina polecacie do spowiedzi?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2019-09-03 15:12

Gosiu,

Polecam Ci o. Zdzisława Górnickiego z Freta. Ojciec Zdzisław spowiada we wtorki i soboty, ale zauważyłam, że w inne dni też. Wg mnie doskonały spowiednik :)

Pozdrawiam

 Re: Warszawa. Którego dominikanina polecacie do spowiedzi?
Autor: onaa (---.noc.fibertech.net.pl)
Data:   2019-09-03 15:53

Maciej Chanaka OP z Freta.

 Re: Warszawa. Którego dominikanina polecacie do spowiedzi?
Autor: 38 na karku (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2019-09-03 15:54

Na taką spowiedź lepiej się umówić, żeby spowiednik miał czas, i nie stała nad nim i Tobą kolejka penitentów, którzy będą się denerwować, że ta spowiedź tak długo trwa.

 Re: Warszawa. Którego dominikanina polecacie do spowiedzi?
Autor: Dd (---.184.3.116.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2019-09-05 21:27

O. Jakub Kruczek uratował mi zycie duchowe kilka lat temu jeszcze jak był w Krakowie a o. Macieja Chanakę odkryłam niedawno. O. Jakub - ojcowska, lagodna miłość.
O. Maciej - wrazliwość, "Jezusowa" duchowość i poczucie humoru. Obaj godni polecenia.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: