logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Chcę posłuchać jaki ja jestem głupi.
Autor: Kacper (16 l.) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2019-09-27 21:58

Kiedyś się pokłuciłem z ciotką bo powiedziała że źle skosiłem ogród. Nie chcę z nią rozmawiać. Łatwo się obrażam. No w każdym razie mam ciotkę w tym... W tej.... No wiadomo gdzie. Nic nie zmieni mojej decyzji ale chcę posłuchać jaki ja jestem głupi.

 Re: Chcę posłuchać jaki ja jestem głupi.
Autor: Mateusz (31.42.18.---)
Data:   2019-09-27 22:24

Głupi może nie jesteś, ale głupio się zachowałeś. Jeśli ktoś zwraca Ci uwagę, a dodatkowo jest osobą starszą od Ciebie może to oznaczać, że w danej kwestii dysponuje większą wiedzą lub doświadczeniem. Kiedy więc do tego dojdzie, nie zrażaj się, a w żadnym razie nie bądź wulgarny, tylko zapytaj, co konkretnie zrobiłeś nie tak. W tym przypadku chodziło o Twoją ciocię, a więc członka rodziny, a co stałoby się gdyby skoszenie trawnika zlecił Ci ktoś obcy? Też byś tak zareagował? Przemyśl to i wyciągnij wnioski na przyszłość.

 Re: Chcę posłuchać jaki ja jestem głupi.
Autor: fxc (---.dyn.optonline.net)
Data:   2019-09-27 23:09

przestań się foszyć i obrażać jak baba. jak się ciotce nie podoba jak skosiłeś, to może następnym razem sobie sama skosić, będzie dobrze skoszone.
masz dopiero 16 lat, nie musisz być jeszcze dobry we wszystkim; grunt że masz chęci do roboty i chcesz się uczyć.
bierz to na klatę, mów co czujesz, ale się nie obrażaj, nie fosz, bo Ci zostanie na całe życie, a z takim ktosiem obrażalskim niełatwo żyć. i Tobie samemu też będzie trudno ze sobą żyć.
nie jesteś głupi.

 Re: Chcę posłuchać jaki ja jestem głupi.
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2019-09-28 00:29

Dopuść do siebie myśl, że może rzeczywiście zrobiłeś coś źle. Doskonały nie jesteś.
Więcej będzie pożytku z ustaenia faktów: czy i co jest nie tak i dlaczego niż z pozy obrażalskiego i wulgarnego nastolatka,

 Re: Chcę posłuchać jaki ja jestem głupi.
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2019-09-28 00:51

Ejże, czy na pewno chcesz posłuchać, jaki jesteś głupi? Tak bardzo obruszyła Cię krytyka ze strony ciotki, a teraz prosisz o kolejną? Nagły przypływ pokory? Nie wierzę.
Zastanów się, czego naprawdę oczekujesz. A potem napisz.

 Re: Chcę posłuchać jaki ja jestem głupi.
Autor: Estera (---.146.99.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2019-09-28 01:00

Chętnie się dowiem co to znaczy źle skoszony ogród. Serio.
A obrażanie faktycznie jest głupie. Co nie znaczy, że Ty taki jesteś.

 Re: Chcę posłuchać jaki ja jestem głupi.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2019-09-28 20:52

Kacperku,
No nie, głupi to Ty nie jesteś. Broń Boże.

Ale za to jesteś:

- kłótliwy,
- nadąsany,
- zawzięty
- obrażalski,
- masz ciocię w (...) czyli - wulgarny,
- uparty (jak osioł)

Takie wydałeś o sobie świadectwo. Musisz coś z tym zrobić. Koniecznie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: