logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy wypełniam wolę Bożą?
Autor: lalou (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2020-01-21 08:07

Czy jesli Pan Bog w zaden sposob nie odpowiedzial mi/ nie pokazal, jaka jest Jego Wola wobec mnie pomimo 10 lat modlitw, to znaczy, ze te Wole juz po prostu wypelniam?

 Re: Czy wypełniam wolę Bożą?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2020-01-21 15:36

lalou,

A któż to może wiedzieć, czy "wypełniasz już po prostu wolę Bożą"? Tylko On sam. Miejmy nadzieję, ze dobry Bóg okaże Ci swoje Miłosierdzie i odczytasz Jego znaki. Módl się dalej, postępuj zgodnie z przykazaniami, ufaj Mu i bądź cierpliwa. Św. Monika modliła się ponad 16 lat do Boga, zanim jej syn Augustyn nawrócił się.

 Re: Czy wypełniam wolę Bożą?
Autor: kozaczka (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2020-01-22 16:46

A jak mial Ci pokazac? Aniola z nieba mial zeslac, zeby Ci powiedzial? Moze Ci pokazuje ale Ty nie umiesz odczytac. Wola Boza w stosunku do nas jest bysmy wypelniali przykazania i swoje obowiazki. Jesli masz jakis osobisty dylemat to mozesz sprobowac poradzic sie jakiegos kaplana co masz robic.

 Re: Czy wypełniam wolę Bożą?
Autor: Malgos3 (---.30.50.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2020-01-26 14:38

Jeśli regularnie przyjmujesz sakramenty i spowiadasz się i modlisz, to będziesz prowadzona/ny droga Woli Bożej. Skoro nie odczytujesz tej Woli w życiu, to nie chciej na siłę. Zło ma też takie działanie, żebyśmy tracili dużo czasu na bezsensowne analizowanie i skrupuły byle tylko nie iść do przodu. Zapytaj księdza, gdy już naprawdę zablokuje cię. On pomoże w rozeznaniu i doradzi.

 Re: Czy wypełniam wolę Bożą?
Autor: lalou (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2020-01-31 17:22

Dziekuje za odpowiedzi. Powolanie odkrylam jeszcze w mlodosci, ale odsunelam od siebie te mysli. Teraz jednak i tak okazalo sie, ze sa przeszkody na drodze mojego wyboru.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: