logo
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak oddać Bogu trudną relację?
Autor: Gracjan (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2020-07-06 20:50

Witam. Od jakiegoś czasu z pewną osobą mam dość trudną relację. Dość często się widujemy wydaje mi się, że tylko mnie traktuje dużo gorzej. Zawsze staram się jej pomagać, jestem miły itp oraz się za nią modlę niestety to nie pomaga dalej tak jakby coś do mnie ma. Bardzo chciałbym poprawić z nią relacje kocham ją bardzo i zależy mi na tej relacji. Bardzo mnie to frustruje i jest mi przykro z tego powodu itp i chciałbym was prosić o radę jak się modlić w tej intencji oraz jak oddać to Bogu?

 Re: Jak oddać Bogu trudną relację?
Autor: danusia (178.219.104.---)
Data:   2020-07-08 22:51

Przyczyny mogą mieć różne podłoże takiego a nie innego zachowania. Modlitwa za osobę będzie zmieniała Ciebie jeśli jest autentyczna :) ale będzie też niepokoiła tę drugą stronę, budziła do zmiany, przemiany, oczyszczenia tej relacji.

Skoro często się widujecie, to jest okazja by szczerze powiedzieć o swoich uczuciach czyli wyznać niepokój, powiedzieć o swoich domysłach, które męczą itd. Tylko otwarcie swego serca przed drugim, może ruszyć tę relację w oczekiwanym kierunku. Najtrudniej, kiedy osoby są zamknięte, nieszczere, podatne na otoczenie i to wywołuje w takich osobach frustracje. Są niezadowolone, a niedojrzałość może właśnie prowadzić do nieufności i dezorientacji.

Nie rozumiem, dlaczego pytasz kogoś z zewnątrz, jak oddać Bogu trudną relację.
Jesteś w środku tej sytuacji a Duch Święty prowadzi tę Twoją modlitwę, myślę że i rozmowę też poprowadzi :P
Nie traktujesz chyba modlitwy magicznie? Coś za coś?
I jeszcze jedno, piszesz, że kochasz. A ona kocha? Pytałeś?

 Re: Jak oddać Bogu trudną relację?
Autor: Katarzyna (---.147.49.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2020-07-09 12:53

Ale czy rozmawiałeś z nią o swoich obawach?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: