logo
Wtorek, 19 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Mocna modlitwa błagalna o awans
Autor: qwerty (---.k2media.com.pl)
Data:   2020-08-06 20:55

Czy ktoś zna jakieś modlitwy, które wspomogą mnie, abym dostała awans w pracy? Obecne stanowisko wykańcza mnie nerwowo, pracuję na nim w zasadzie tylko przez wzgląd na moją rodzinę. W przyszłym tygodniu biorę udział w konkursie na awans w pracy, wiem, że wtedy będę szczęśliwsza i spokojniejsza. Już 2 razy brałam udział w takim konkursie, ale zawsze z niepowodzeniem, mimo że przełożeni twierdzili, że bardzo dobrze mi poszło. Tracę wiarę w swoje kompetencje (choć jestem jednym z lepszych pracowników). Czy ktoś zna jakieś mocne modlitwy, które pomogą mi we właściwy sposób błagać Boga o tę łaskę? Dziękuję i proszę o modlitwę za mnie :)

 Re: Mocna modlitwa błagalna o awans
Autor: Mira (---.securex.cc)
Data:   2020-08-07 01:12

Najmocniejsza modlitwa to ta z głębi serca i myślę, że to ona najbardziej "działa" :)

 Re: Mocna modlitwa błagalna o awans
Autor: Rozterka (205.201.55.---)
Data:   2020-08-07 15:06

Pamiętaj, że nie zawsze to czego tak mocno pragniemy jest dla nas dobre :) Osobiście mogę Ci polecić, byś zawierzyła całą sytuację Panu Bogu w którejś z tych modlitw... byś poprosiła normalnie jak dziecko... jeśli jest taka wola Pana Boga, to by Ci się udało uzyskać ten awans, a jeśli nie, to nic, bo wierzysz, ze Pan Bóg wie lepiej co dla Ciebie dobre :)


- Różaniec

- "Jezu Ty się tym zajmij".
https://radioniepokalanow.pl/modlitwa-ks-dolindo-jezu-ty-sie-tym-zajmij/

- Modlitwa do Św. Rity.
https://deon.pl/wiara/duchowosc/skuteczna-modlitwa-w-sprawach-trudnych-i-beznadziejnych,374935

 Re: Mocna modlitwa błagalna o awans
Autor: A2 (---.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl)
Data:   2020-08-07 19:14

Znam:
Niech się stanie Wola Twoja, Panie.
Wkurza Cię praca, to ją zmień, bo te wszystkie "castingi" podczas awansu są dawno przez szefów ułożone, a dla "tłumu" stwarza się tylko pozory, że to konkurs. A wszystkim zaangażowanym, aby nie odeszli, ale dalej pracowali dla firmy się mówi: "dobrze ci poszło".
Nie bądź naiwna.

 Re: Mocna modlitwa błagalna o awans
Autor: klara (---.centertel.pl)
Data:   2020-08-07 21:16

Modlitwa o wstawiennictwo o. Wenantego Katarzyńca - wspaniały (jeszcze nie błogosławiony ani święty) pomocnik w sprawach finansowych i podobnych, właściwie każdej. Polecam też Nowennę do MB Rozwiązującej Węzły.
Będzie dobrze, Bóg czuwa :)

 Re: Mocna modlitwa błagalna o awans
Autor: Qwerty (---.k2media.com.pl)
Data:   2020-08-08 19:47

Posłucham rady jeśli tym razem się nie uda. Na razie wierzę, że Bóg mi pomoże. Jeśli się nie uda, to będzie oznaczać, że trzeba będzie szukać innej pracy. A Bóg na pewno doda mi do tego odwagi.

 Re: Mocna modlitwa błagalna o awans
Autor: Milka (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2020-08-10 00:41

Wspominam o Tobie w wieczornej modlitwie. Nic doradzić nie potrafię, bo sama się modlę o znalezienie pracy i próbowałam już modlitwy o pracę - kilkudniowej nowenny do założyciela Opus Dei, modlitwy do św. Antoniego, do św. Józefa, modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące i nic. Szukam pracy już od prawie roku i nie mogę się przebić przez castingi. Nie mam żadnych znajomości, żadnych pleców. Jestem czasem załamana, ale nie tracę nadziei. Kiedy zaczęłam nawet Nowennę Pompejańska odezwała się do mnie firma i zaproponowała stanowisko, ale odrzucili mnie po rozmowie. Było to dla mnie światełko w tunelu, ale później się trochę załamałam i nie dokończyłam nowenny. Powodzenia!

 Re: Mocna modlitwa błagalna o awans
Autor: z Maryją (---.eaw.com.pl)
Data:   2020-08-10 16:18

Ostatnio słyszałam, że mocnym wstawiennikiem w sprawach związanych z pracą jest sługa Boży ojciec Wenanty Katarzyniec.

 Re: Mocna modlitwa błagalna o awans
Autor: Paty (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2020-08-20 09:49

Napieknieszka modlitwa to jest: BADZ WOLA TWOJA! Nawwet jak Ci nie daza awansu a nawet wyrzuca z pracy to moze okazac sie wielkim blogoslawienstwem.
Mnie sie to wiele razy przydarzalo i zawsze sie cieszylam. Okazywalo sie ze wyszlo to na dobre. Pan Bog mi pokazal ze rola kobiety i najpiekniejszym jej powolaniem jest bycie zona i mama i zajmowanie sie domem, nie kariera i awansy ale do tego trzeba dojrzec :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: