logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak powiedzieć matce że mam dziewczynę?
Autor: Kacper (---.play-internet.pl)
Data:   2020-10-10 11:30

Witajcie

Mam problem,jak powiedzieć mamie, że mam dziewczynę (choć to może bliższa przyjaciółka). Jest najwspanialszą dziewczyną na świecie, najpiękniejszą i w ogóle. Znamy się od dziecka, bo nieraz jeździłem z tatą do jej dziadka po owce czy krowę. Ona ma takie same zainteresowania jak ja przede wszystkim gospodarka ją cieszy, a w szczególności konie. Zawsze jak jeździłem z śp. Tatą na rynek bydlęcy to ona zawsze była tam ze swoim dziadkiem. Teraz namawia mnie na kupno roweru, żebyśmy razem mogli na rynek jeździć bo ja nie mam jeszcze prawo jazdy, a jej rodzice nie pozwalają nawet spojrzeć na samochód). Kocham ją i ona mnie, ale boję się matce o niej mówić. Kiedyś opowiadałem mamie o niejakiej Dominice. Matka zaraz: oooo, mój synek podrywa czy coś w tym stylu. Według niej z Dominiką jesteśmy już po ślubie, mamy 3 dzieci, psa i księdza w rodzinie (to żarty, ale ona tak myśli) i boję się co pomyśli o obecnej Kasi. Proszę sprawdźcie mi, czy mam jej mówić, a jeśli tak to w jaki sposób.
Dziękuję.

 Re: Jak powiedzieć matce że mam dziewczynę?
Autor: k (---.centertel.pl)
Data:   2020-10-27 12:57

Nie radzę ci mówić tego tak oficjalnie, ale skoro Twoja mama jest taka, to po prostu w rozmowie powiedz coś w stylu 'wybieram się tam z Kasią' i pewnie jak zacznie żartować czy coś to potwierdź. Niech mama mówi a ty tylko potwierdzaj :D

 Re: Jak powiedzieć matce że mam dziewczynę?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2020-10-27 16:04

Kacperku,

Oj tam, Mamie mówi się prawdę i nie bój się. Po prostu śmiało i zwyczajnie, nie kombinuj: "Mamo to jest (nowa) koleżanka Kasia". Nie żadna "moja" dziewczyna, narzeczona czy żona. KOLEŻANKA. Na pewno z wrażenia nie spadnie z krzesła.

 Re: Jak powiedzieć matce że mam dziewczynę?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2020-10-27 16:49

"Matka zaraz: oooo, mój synek podrywa czy coś w tym stylu." Nie lubisz takich komentarzy, prawda? Więc je ignoruj. Czasem nie ma sensu dyskutować.

 Re: Jak powiedzieć matce że mam dziewczynę?
Autor: alina (---.nwrknj.fios.verizon.net)
Data:   2020-10-28 02:28

Ile masz lat?

 Re: Jak powiedzieć matce że mam dziewczynę?
Autor: Kacper (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2020-10-28 16:16

Mam 18 lat Alino.

 Re: Jak powiedzieć matce że mam dziewczynę?
Autor: Kacper (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2020-10-29 13:12

Do Alina: mam 18 lat. A dlaczego pytasz?

 Re: Jak powiedzieć matce że mam dziewczynę?
Autor: alina (---.nwrknj.fios.verizon.net)
Data:   2020-10-31 02:19

Masz 18 lat. To znaczy ze jesteś dorosły. Jako dorosły człowiek, zadaj sobie pytanie dlaczego tak naprawdę boisz się powiedzieć mamie? Czy boisz się powiedzieć prawdę, byc szczerym? Czysz nie lepiej kroczyc prawda i po prostu przedstawic ukochaną? Czy to może dlatego ze mama juz lubi Dominikę, a Kasia może się jej nie spodobać? Gdyby mama powiedziała ze Kasia się jej nie podoba (z jakiegokolwiek powodu) to czy zerwiesz z Kasia? Mam nadzieje, ze nie. Miłości człowiek się uczy. Czy potrafisz kochać miłością czystą bez względu na to co inni powiedzą?

Obejrzyj proszę:
https://www.youtube.com/watch?v=j5GZM7NJ7xM&t=560s

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: