logo
Czwartek, 18 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Pierwsza miłość 33-latka z 15-latką.
Autor: anonim_33 (---.raciborz.vectranet.pl)
Data:   2021-01-07 14:03

Witam,
Moja sytuacja jest dosyć skomplikowana. Jakiś czas temu poznałem pewną pannę która jak się później okazało miała lat 15. To ona pierwsza zwróciła na mnie uwagę i zaczęła się mną notorycznie interesować w podobny sposób w jaki dziewczyny ze szkoły średniej interesują się swoimi nastoletnimi rówieśnikami. Do tej pory nigdy w życiu nie miałem żadnej dziewczyny, nie randkowałem, nie całowałem się, ogólnie rzecz mówiąc jestem prawiczkiem i to dość nieśmiałym. Na marginesie dodam że mój osobisty problem dotyczy sfery psychofizycznej do tego stopnia że nie jestem w stanie odnaleźć się w społeczeństwie, właściwie czuje że do tego świata nie pasuję, praktycznie od zawsze nie posiadam znajomych, w związku z powyższym nie odczuwam żadnej przynależności społecznej jak pokoleniowej, co więcej odczuwam wielką niemoc do wszelkich działań gdyż do tej pory miałem świadomość że przegrałem wszystko. Poczucie własnej atrakcyjności do niedawna sięgało dna dna, tak się składa że nie jestem zbytnio dojrzały fizycznie, w związku z powyższym do tej pory nie dostrzegałem w sobie żadnej męskości, co skutkowało tym że jeszcze po 30-tce panny nie zwracały na mnie uwagi, aż w końcu bęc, stało się. Jest to dla mnie ogromne przeżycie gdyż dostałem to czego nigdy nie było dane mi przeżyć, co więcej ta dziewczyna akceptuje mnie takiego jakim jestem natomiast ja traktuję dziewczynę jak osobę równą mnie samego, świetnie dogadujemy się ze sobą, fajnie wspólnie spędzamy czas, choć na głębsze uczucie nie ten moment, ani ona ani ja nie jesteśmy gotowi i nie będziemy jeszcze przez następne lata. W pewnym sensie w końcu odżyłem, czuje się lepszym, szczęśliwszym człowiekiem, potrzebnym i ważnym dla drugiej osoby a to jest niesamowite uczucie. Spełniło się moje najskrytsze marzenie, poznać drugą osobę która jest tak samo ułomna w uczuciach jak ja sam. Mam jedynie nadzieję że zaakceptuje mnie do samego końca, bo niestety chyba jeszcze nie wie o tym że ja właściwie nie jestem do końca poukładanym człowiekiem bo nie powiedziałem jej o tym, wciąż mieszkam w domu moich rodziców, nie jestem osobiście ani majętnym ani wykształcony człowiekiem, wykonuję od czasu do czasu prace dorywcze gdyż matury nie posiadam. Po prostu funkcjonuje inaczej niż ogół społeczny, nie potrafię wyjaśnić dlaczego tak się stało, jedynie wiem że wszystko w moim życiu jest kompletnie inaczej niż być powinno, ale może ktoś mi tu na forum zasugeruje dlaczego nie mogłem od urodzenia być normalnym jak inni. Zapytam jeszcze o to jak żyć, czy zaakceptuje mnie społeczeństwo takim jakim jestem, nie mam zamiaru się przed nikim ukrywać, chce od początku grać w otwarte karty, lecz boje się że zostanę uznany za kogoś ułomnego, upośledzonego, itp. Nie wiem już sam, może taki jestem. Dzięki za odpowiedzi.

 Re: Pierwsza miłość 33-latka z 15-latką.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2021-01-18 22:34

Nie zastanawiałeś nad tym, że dziewczyna jest niepełnoletnia, że możesz mieć wielkie kłopoty? A jej rodzice co na to? Wiedzą, ze spotyka się ze starszym panem? Czy poznałeś jej rodziców i zaakceptowali spotkania córki z Tobą? Oczywiście o tym nie piszesz...

Jeśli myślisz uczciwie o niej to daj jej spokój i natychmiast wycofaj się z tego związku, kawalerze kwaśnych jabłek, myślący tylko o sobie.

 Re: Pierwsza miłość 33-latka z 15-latką.
Autor: Rosanna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2021-01-18 22:45

Zgadzam się z przedmówczynią. Ta dziewczyna to jeszcze dziecko, więc ja nawet nie wiem o czym facet w Twoim wieku może z nią rozmawiać. To osoba niepełnoletnia i za nią decydują rodzice. Najlepiej o niej zapomnij.
A co do Ciebie to nie traktowałabym się jako nieudacznika na twoim miejscu, bo nie spełniłeś wymyślonych norm społecznych.

 Re: Pierwsza miłość 33-latka z 15-latką.
Autor: Mateusz (84.38.85.---)
Data:   2021-01-18 22:47

Związek z osobą poniżej 15 roku życia może skutkować odpowiedzialnością karną. Jeśli więc zostałeś oszukany co do tego czy świętowała już te urodziny, czy nie, możesz mieć duże kłopoty. Abstrahując już od tego, jak będziesz postrzegany przez ludzi w swoim otoczeniu.

 Re: Pierwsza miłość 33-latka z 15-latką.
Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2021-01-19 01:56

Zwykle kiedy dziewczyna w tym wieku interesuje się dużo starszym mężczyzną, oznacza to, że szuka zastępczego ojca, nie partnera. Pewnie ma jakieś problemy w domu i chce się czuć kochana, a nie widzi innego sposobu na to, niż wiązanie się że starszym mężczyzną. W pewnym sensie dobrze, że trafiła na Ciebie, bo nie skończy się to dla niej wykorzystaniem.
Niemniej na ten moment odpuść. Gdyby dziewczyna była pełnoletnia, a jeszcze lepiej miała dwadzieścia kilka lat - to ok, taka różnica wieku jest do zaakceptowania. Ale w tym momencie Ty i ona to dwa różne światy. Dla normalnej 15-latki ktoś 30+ to już prawie staruszek, niestety i, jak pisałam wyżej, pakowanie się w taki związek to dowód na jakieś problemy.

 Re: Pierwsza miłość 33-latka z 15-latką.
Autor: aga (---.static.ip.netia.com.pl)
Data:   2021-01-20 03:11

Oj chłopie... oby nie było z tego problemów. Ta dziewczyna jest dziwna i musi mieć problemy psychiczne. Pamiętam jak miałam 15 lat to ktoś kto miał 23 jawił mi się jako starsza osoba. 34-latek jawił się jak własny ojciec. Żadna dziewczyna w tym wieku nie szuka chłopaka w wieku swojego ojca, chyba że jest zaburzona. Zacznij chodzić na spotkania jakieś przy parafii na Odnowę czy inne i szukaj kobiety w swoim wieku.

 Re: Pierwsza miłość 33-latka z 15-latką.
Autor: anonim_33 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2021-01-20 03:47

Dlaczego nikt nie pozwala mi się tutaj wypowiedzieć, bardzo proszę o publikację moich postów na tej stronie. Zacznę jeszcze raz.
/.../

Wypowiedział się Pan. Jeden raz tutaj wystarczy. A jeśli oczekuje Pan więcej zainteresowania, to zachęcam do opowiedzenia tej historii jakiemuś prawnikowi w Polsce. Albo w sądzie. Posłuch ma Pan tam gwarantowany.
moderator

 Re: Pierwsza miłość 33-latka z 15-latką.
Autor: anonim_33 (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2021-01-21 21:15

No dobra wygraliście. Cała historia to wkręt, zmyśliłem ją na potrzeby tego forum :)

---------

od moderacji:
"Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu" (Mt 13,36)

 Re: Pierwsza miłość 33-latka z 15-latką.
Autor: Release (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2021-01-22 02:07

Ewentualnie na kozetce terapeutycznej. Tam też świetny posłuch można znaleźć ale trzeba też świetnie zapłacić.
A wracając. Załóżmy, że jesteś zdrowy psychicznie ale nie posiadłeś umiejętności korzystania z rozumu plus posiadasz jakiś brak we wrażliwości. Pomyśl, w tym czasie gdy inni Ci chcieli pomóc, przyjmując te dane, które sam stworzyłeś za rzeczywistość, mogli zrobić coś innego co mogłoby przysłużyć się realnemu dobru ale wybrali ten czas właśnie dla Ciebie nie dając innych tym samym czegoś ważnego i potrzebnego. Zabrałeś innym czas o który nie raz inni walczą do ostatnich resztek sił (ludzie chorzy śmiertelnie np.) Zakpiłeś z drugiego człowieka, podeptałeś ich dobro które Ci przesłali. Czym sobie na to zasłużyli? Co Ci zrobili? Za co ta błazenada? Za kogo dostali w twarz? Widzisz, zanim tu nie raz napiszę poświęcam czas na myśleniu o tym bo zależy mi żeby to zrobić dobrze i na miarę swoich możliwości. Oddaję tym samym nie tylko czas pisania ale też czas tworzenia myśli. Przekazuję w taki też sposób swoją miłość którą mi Bóg dał do przekazywania innym. W wypadku Ciebie nie straciłam nic ale inni owszem i ta świadomość zasmuca. Nie krzywdź innych. Aż skóra cierpnie na myśl o Tobie i Twojej osobliwej "głowie".

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: