logo
Czwartek, 18 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Umierająca ciocia (70 l.). Jak sie z nią pogodzić?
Autor: Kacper (15 l.) (---.centertel.pl)
Data:   2021-01-27 18:30

Moja ciocia jest umierającą. Ma ok. 70 lat. Lekarze mówią, że jej przypadek jest beznadziejny; 'nic nie możemy zrobić tylko czekać na jej śmierć'. Ostatnio (pół roku) między mną, a ciocią relacje się pogorszyły. Chciałbym się z nią pojednać i przeprosić, ale nie wpuszczą mnie do szpitala. A po drugie jak mówić do osoby w śpiączce?
Dziękuję za odpowiedź

 Re: Umierająca ciocia (70 l.). Jak sie z nią pogodzić?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2021-01-27 20:13

Kacper,

Pomódl się za ciocię Koronką do Miłosierdzia Bożego. Modlitwa w takiej sytuacji jest ogromnie ważna. Bardzo dobrze, że pomyślałeś o cioci, i że pragniesz ją przeprosić i pojednać się. Pan Bóg wie, że mimo pogorszonych, kiepskich relacji chcesz naprawić swój błąd. Bóg na pewno wysłucha tę modlitwę w jej intencji, bo jest teraz dla niej konieczna.

Jeżeli nie masz Koronki przy sobie to, możesz ją znaleźć w necie.

 Re: Umierająca ciocia (70 l.). Jak sie z nią pogodzić?
Autor: Aneta (77.87.0.---)
Data:   2021-01-28 07:44

Mnie kiedyś pewien michalita mówił o anielskiej poczcie. Jeśli musisz się z kimś skontaktować, a nie masz takiej możliwości technicznej, to można poprosić o pośrednictwo anioła stróża. Aniołów ograniczenia pandemiczne nie obowiązują. Tylko raz korzystałam z tej możliwości i nie zawiodłam się. Spróbuj.

 Re: Umierająca ciocia (70 l.). Jak sie z nią pogodzić?
Autor: F. Jan. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2021-01-28 22:00

Koronka do Bożego Miłosierdzia jest bardzo skuteczna przy umierającej osobie, lub w jej intencji. Przekonałem się przy moim umierającym Tacie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: