logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy Bóg pomoże mi odbudować relacje?
Autor: Panna ewa (37.128.156.---)
Data:   2021-03-03 21:17

Zle zrobilam, wybuchalam nerwowo, nie trzymalam granic i gęby cicho. Teraz siedze i mi zle. Zle wybory... czy Bog moze pomoc albo tez pomóc odbudowac relacje? :/ w tym ostatnim bardziej on zawinil

 Re: Czy Bóg pomoże mi odbudować relacje?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2021-03-15 13:07

Bóg zawinił? Niemożliwe.
Rozumiem, że takie odnosisz wrażenie, to się niewątpliwie zdarza. Bywa, że obwiniamy Pana Boga.
Ale to tylko kwestia naszego spaczonego patrzenia. Gdyby Bóg grzeszył, nie byłby naszym Bogiem. Pan Bóg nie zawsze interweniuje, pozwala nam być wolnymi - tak nas stworzył, jako wolnych. To ludzie robią rzeczy złe, a potem - jak dzieci - mówią: to nie ja, to nie ja, to On.
Sprawa, z którą Ty się borykasz, wymaga powolnego zrozumienia, że Bóg nie jest winny niczego złego.
Myślę, że warto byłoby zacząć od naprawy relacji z Panem Bogiem. Nie wiem, czy tego chcesz. Ale warto od tego zacząć. Żeby zyskać szansę na pokój serca.
Może spowiedź?

Widzisz, jednego jestem pewna. Droga, ktorej jestes bliska, wyrażająca się w myśleniu: Panie Boże, jesteś winny, więc się popraw i napraw, co się rozleciało - moim zdaniem do niczego dobrego nie prowadzi.

 Re: Czy Bóg pomoże mi odbudować relacje?
Autor: Panna ewa (---.ssp.dialog.net.pl)
Data:   2021-03-17 00:59

Nieee facet zawinil.N iby wierzacy, a okazal sie w ogole nie - z nazwy. I ja sama mialam granice, ale on je przekraczal i w koncu zaczal zle traktowac. Slyszalam ze ja zle zrobilam. Prawda. Ale nie potrafilam inaczej zyc.

 Re: Czy Bóg pomoże mi odbudować relacje?
Autor: Dorota (---.satfilm.com.pl)
Data:   2021-03-17 08:07

Trudno udzielić rad, przy tak enigmatycznym opisie. Zasada jest jedna, należy prosić w modlitwie o łaski potrzebne do rozwiązania problemu, ale nie narzucać Panu Bogu w jaki sposób i jakimi metodami ma On ten problem rozwiązać. Bóg widzi całą sprawę w pełnym świetle, tzn. zna zarówno twoje intencje, myśli i odczucia, jak i tej drugiej osoby, z którą się skonfliktowałaś. Zaufaj - zawierz Bogu i proś o pomoc w rozwiązaniu problemu - "bądź wola Twoja". Wiem, że to trudne, ale przecież to rodzic wie co będzie dobre dla jego dzieci, nawet jeśli te dzieci w danej chwili tego nie potrafią zrozumieć.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: