logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jestem ciężkim człowiekiem.
Autor: 25 l. (---.play-internet.pl)
Data:   2021-04-21 22:38

Witajcie.
Nie jestem raczej najlepsza opisywaniu siebie ale czuję że muszę to wyrzucić. Mam stany lękowe o zbawienie. Miewam stany depresyjne i lękowe od 2020 roku po utracie pracy. Zakochałam się nieszczęśliwie, nie mam jakichkolwiek znajomych, mam trądzik hormonalny. Boję się o przyszłość, boję się że nie zostanę zbawiona. W mojej głowie zdarzają niechciane obrażające myśli: Boga, Jezusa i Ducha Świętego a ja wcale tak o nich nie myślę oraz czasami obrażające innych itp. Podchodziłam do egzaminu prawa jazdy kilkukrotnie i nic nie mogę zdać. Nie mogę znaleźć pracy. Cierpię z tego wszystkiego bo nie mogę sobie z tym wszystkim poradzić. Boli mnie to że mam trądzik robię wszystko by się go pozbyć, zauważyłam że po stresie bardziej mi on wychodzi. Inne dziewczyny mają piękne buzie a ja bez podkładu ani rusz. Krosty pojawiają się w okolicach żuchwy, na brodzie i czole. W głowie słyszę głos "Z taką cerą Jesteś brzydka", "Nikt Cię z tym nie pokocha", "Jesteś beznadziejna", "Powiększ usta to chociaż będziesz piękna", "Nikt Cię z tym nie pokocha". Uzależniam swoją wartość od mężczyzn, jak mnie ktoś odrzuci to potrafię się zakompleksić i zwątpić w samą siebie. Często w głowie słyszę "Gdybyś wyglądała jak Marina Łuczenko byś miała znajomych i nikt by Cię nie odrzucał", "Zobacz ile lajków mają Twoi znajomi a Ty?", "Naprawdę nikt Cię nie lubi, oni razem a Ty sama", "Jesteś nieudacznicą", "Nic z tego życia nie użyjesz i skończysz w piekle"
Przeszłości mi dokuczali w szkole i często nie miałam przyjaciół. I cierpiałam na zaburzenia odżywiania bo wydawało mi się że Jestem za gruba. Czuję że w życiu już nic mnie nie czeka mimo 25 lat, nigdy nie miałam chłopaka. Porównuje się z innymi dziewczynami, chociaż wszyscy mi mówią że Jestem ładna. Rodzeństwo ode mnie stroi bracia jeżdzą do siebie, siostra zawsze mnie się wstydziła i do dnia dzisiejszego tak jest. Nie mam z kim podróżować ani kawy wypić. Poznałam chłopaka który jezdził do mnie na audyty i wybierał tylko mnie. Nikogo innego. Zawsze pytał się kto będzie jeśli nie ja to nie jedzie. Po tym jak mnie zwolnili z pracy przez zawiść koleżanki to napisałam wczoraj do niego i nie odpisał (podobno mu się podobałam) nie mam go w znajomych i nie jesteśmy na Ty. I stwierdziłam że będzie lepiej jak będę sama bo jestem ciężkim człowiekiem. Czuję się sama opuszczona, z myślami samobójczymi których nigdy nie zrealizuje :(

 Re: Jestem ciężkim człowiekiem.
Autor: A2 (---.icpnet.pl)
Data:   2021-05-06 14:54

Myśli które podałaś są od demona - odrzucaj je.
O piękności człowieka nie decyduje ani cera, ani nic zewnętrznego, ale wnętrze. Jesteś piękna! Czy masz trądzik czy nie, czy w to wierzysz czy nie - jesteś piękna!
Nie jesteś ciężka, jesteś normalna, tylko uwierz w siebie. Po prostu. I nie daj nikomu wodzić się za nos.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: