logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy jeszcze mogę się nawrócić?
Autor: Tomek (34 l.) (---.24.114.199.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2021-05-04 20:14

Witam
Czy w wieku 34 lat mogę jeszczę się nawrócić?

 Re: Czy jeszcze mogę się nawrócić?
Autor: Aneta (77.87.0.---)
Data:   2021-05-04 20:17

Tak, nie ma co do tego żadnych ograniczeń wiekowych. Ojciec czeka, zaprasza.

 Re: Czy jeszcze mogę się nawrócić?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2021-05-04 20:22

Tak. Wiek nie gra roli.

 Re: Czy jeszcze mogę się nawrócić?
Autor: Kris (---.play-internet.pl)
Data:   2021-05-04 20:49

No pewnie że możesz :)
Z tego pytania wynika że Pan Bóg zasiał w tobie ziarenko nawrócenia. Bo jak mniemam zaczynasz o tym myśleć. A to dobry znak :)

 Re: Czy jeszcze mogę się nawrócić?
Autor: A2 (---.icpnet.pl)
Data:   2021-05-06 14:49

"Królestwo niebieskie podobne jest do gospodarza, który wyszedł wczesnym rankiem, aby nająć robotników do swej winnicy. Umówił się z robotnikami o denara za dzień i posłał ich do winnicy. Gdy wyszedł około godziny trzeciej, zobaczył innych, stojących na rynku bezczynnie, i rzekł do nich: Idźcie i wy do mojej winnicy, a co będzie słuszne, dam wam. Oni poszli. Wyszedłszy ponownie około godziny szóstej i dziewiątej, tak samo uczynił. Gdy wyszedł około godziny jedenastej, spotkał innych stojących i zapytał ich: Czemu tu stoicie cały dzień bezczynnie? Odpowiedzieli mu: Bo nas nikt nie najął. Rzekł im: Idźcie i wy do winnicy!"
Mt 20

Dla mnie Gospodarz - to Pan Bóg, dzień - to czas naszego ziemskiego życia, robotnicy - to każdy z nas. Każdego Pan zaprasza, i skoro jest jedno Niebo dla wszystkich - to dlatego też każdy otrzymał jednego denara.

Ty decydujesz, czy i kiedy odpowiesz. Dzień jednak kiedyś się kończy.

 Re: Czy jeszcze mogę się nawrócić?
Autor: Marek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2021-05-06 20:59

Może spróbuj tutaj:
"Jezuici wraz ze studentami inicjują projekt o zagadkowej nazwie "i9", gdzie "i" oznacza pierwszą literę imienia Ignacy a cyfra 9 - dziewięć dni, czyli czas, jaki młodzi ludzie z Duszpasterstw Akademickich dają sobie na nawrócenie."
(https://deon.pl/wiara/pawel-kowalski-sj-kazda-spowiedz-upodabnia-nas-do-chrystusa,1318199)
Co Ci szkodzi :-)

 Re: Czy jeszcze mogę się nawrócić?
Autor: nowy (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2021-05-23 09:33

Kiedyś na rekolekcjach słyszałem historię człowieka, który miał więcej niż 60 lat, był umierający i zaprosił księdza. Efektem tej wizyty był chrzest, sakrament małżeństwa oraz katolicki pogrzeb. Nigdy nie jest za późno.

 Re: Czy jeszcze mogę się nawrócić?
Autor: alina (---.nwrknj.fios.verizon.net)
Data:   2021-05-24 01:11

Tak. Dlaczego uwazasz ze w Twojej sytuacji sa jakies przeszkody?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: