logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 DDD. Boję się agresji i nie zauważam jej.
Autor: Kin7ia (---.147.39.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2021-07-09 17:53

Wiem, ze jestem ddd i mam problem w relacjach. Tzn myslalam, ze nie i tematy przerobione, ale nadal nie zauwazam agresji. W moim domu nie bylo mowy o okazywaniu uczuc, a jak bylam zla, to mialam sie "zamknac" albo bylam bita. No i poznawanie partnerow wiaze sie z rozczarowaniem. Nie wiem, co robic. Co moze jeszcze wniesc nowego terapeuta? W ogole Bog nie pomaga mi, kompletnie jestem zawiedziona. A dzisiaj jeden zaczal przeklinac w rozmowie (dot. Sfer intymnych) i sie wystraszylam, poczulam ogrom zla. Postawic granice potrafie, ale psychicznie mecze, bo boje agresji. Najgorzej drwiacej, chamstwa i czuje jak robie mala. Zaczynam bac mezczyzn i juz warpie, ze kogos normalnego spotkam, nie agresywnego

 Re: DDD. Boję się agresji i nie zauważam jej.
Autor: HalinaMR (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2021-07-24 15:58

Cóż, ludzie, którzy nie zaznali agresji w dzieciństwie nie wiedzą jakie mają problemy ddd. Ja te problemy znam, choć nie zamierzam o tym pisać a nikt z moich aktualnych znajomych nie podejrzewa nawet jakie miałam "piękne" dzieciństwo. Nie piszesz ile masz lat, gdzie mieszkasz, więc nie wiem jakie masz możliwości rozwiązania Swoich problemów. Jeśli masz możliwość skorzystania z pomocy terapeuty katolickiego, to idź na terapię. W przeciwnym wypadku niestety masz dużą szansę wejścia w relację z mężczyzną, który będzie Ci zagrażał fizycznie i psychicznie choć na początku nie będziesz tego świadoma. Kiedy się zorientujesz, że jesteś w toksycznym, destrukcyjnym związku, mogą być już dzieci, zależność materialna, czyli wielki problem żeby się się z tej relacji wycofać. Terapia u świeckiego terapeuty może nie rozwiązać wszystkich Twoich problemów a nawet skierować Twoje myśli i czyny w niewłaściwym kierunku i doprowadzić do zaprzeczenia istnienia Boga. Już Twoje myślenie nie jest prawidłowe:"W ogole Bog nie pomaga mi, kompletnie jestem zawiedziona."
Oprócz terapii doradzam nie wchodzenie w prywatne (służbowe są konieczne) relacje z mężczyznami do momentu, gdy nie uporasz się z poczuciem niższości, kompleksami, nie osiągniesz niezależności finansowej i mieszkaniowej.
Niestety, ddd najczęściej trafiają na agresorów w masce anioła.
Życzę Ci spotkania dobrego terapeuty, przyjaciół oraz mężczyzny, przy którym nie będziesz się bała być kobietą.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: