logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Postanowiłam bez zgody taty iść dziś do kościoła
Autor: Martyna (11 l.) (---.centertel.pl)
Data:   2021-07-14 12:24

Mam 11 lat muj teta idzie dziś na 15 do pracy a ja chcę iść na 18 do kościoła,ale muj tata nie chce mnke puścić ,postanowiłam iść bez jego zgody(wymknąć się) postanowiłam iść do spowiedzi żeby przyjąć komunie no ale jak w niedzielę pójdę z nim do kościoła to znowu muszę iść do spowiedzi? Ja nie pójdę to on się zorientuje

 Re: Postanowiłam bez zgody taty iść dziś do kościoła
Autor: Ona (---.146.164.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2021-07-14 16:51

Po prostu zostań dzisiaj w domu

 Re: Postanowiłam bez zgody taty iść dziś do kościoła
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2021-07-14 16:53

Po pierwsze: co najmniej dyskusyjne jest to, czy powinnaś wychodzić z domu wbrew woli taty. Masz 11 lat. Jak się to ma do posłuszeństwa rodzicom?
Zapewne tato ma jakis powód, dla którego nie pozwala Ci wychodzić. Wyjaśnił Ci to?
Poza tym to wyjście się najprawdopodobniej wyda prędzej czy później, narobisz sobie kłopotów.

Po drugie: przystępowanie do sakramentów na pokaz, dla rodziców, i to w takim celu, aby ich swiadomie wprowadzić w błąd, pozbawione jest jakiegokolwiek sensu. Jest złem. Nie jest oczywiscie niczym dobrym posługiwanie sie sakramentami dla oszukiwania taty...

 Re: Postanowiłam bez zgody taty iść dziś do kościoła
Autor: Marek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2021-07-14 19:03

Dziecko, nie gniewaj się, ale lepiej zrobisz, jeśli zostaniesz w domu i poćwiczysz ortografię ;-)
Oczywiście nie tylko dzisiaj.
:-)

 Re: Postanowiłam bez zgody taty iść dziś do kościoła
Autor: Justyna (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2021-07-16 22:24

Martyna - najlepiej pytaj tatę otwarcie - jakie ma powody, żeby nie pozwalać Ci na pewne rzeczy - z troski, obawy, inne?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: