logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Zazdrość w małżeństwie
Autor: Andrzej (195.136.137.---)
Data:   2021-09-23 18:30

Witam, nie wiem czy oczekuję rady, czy może po prostu musze się wygadać. Mam problem z zazdrością. W małżeństwie przechodzimy kryzys, spowodowany moim wieloletnim fatalnym postępowaniem. Od pewnego czasu staram się zmienić, naprawdę pracuję nad sobą, choć z różnymi efektami. Dziś dobiła mnie wiadomość, ze żona jedzie na wyjazd integracyjny. Oczywiście od razu wyraziłem swe negatywne zdanie na ten temat, co zaowocowało po raz kolejny wyznaniem żony, że najbardziej w życiu żałuje małżeństwa ze mną. Niestety ma prawo do takiej opinii, bo naprawdę trudny był i jest ze mnie małżonek, choć nigdy jej nie zdradziłem, to emocjonalnie byłem od niej bardzo daleki. Coś mi się wydaje, ze w dwa miesiące nie naprawię wieloletnich zaniedbań, ale już mi trochę lepiej, bo coś napisałem. Ale czuję, że zazdrość już gdzieś się czai żeby zacząć mnie męczyć. Chyba nie mam wyjścia i muszę zaakceptować wyjazd żony, choć o wyjazdach integracyjnych mam fatalne zdanie.

 Re: Zazdrość w małżeństwie
Autor: antonima (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2021-10-08 12:40

Byłeś kiedyś na jakimś wyjeździe integracyjnym czy swoje fatalne zdanie czerpiesz z filmów i opowieści? Jeździłam na wiele takich imprez i nigdy nie zdradziłam męża, nie upiłam się w trupa, nie tańczyłam nago na stole itd. Bawilismy się jak dorośli ludzie, którzy są znajomymi - był alkohol, były tańce, ale nie była to dzika orgia. Jeśli ktoś chce zdradzić, to zrobi to bez wyjazdu, to naprawdę nie jest trudne. Czasami jest oczywiście tak, że "okazja czyni złodzieja", ale w Waszej sytuacji musisz chyba po prostu zaufać żonie, że tego nie zrobi. Zakazywanie jej wyjazdu to najprostsza droga do wzbudzenia w niej jeszcze większej goryczy i złości, i dopiero to może doprowadzić do naprawdę złych rzeczy.

 Re: Zazdrość w małżeństwie
Autor: Bea (---.centertel.pl)
Data:   2021-10-08 15:25

Może masz Syndrom Otella, to chorobliwa zazdrość. Podlega terapii.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: