logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Powrót do Kościoła
Autor: Bartosz (23 l.) (---.szybszyinternet.pl)
Data:   2021-09-24 23:05

Witajcie,
Mam 23 lata, oficjalnie jestem wciąż członkiem wspólnoty Kościoła, nie dokonałem apostazji, lecz w swoim życiu bardzo oddaliłem się od Boga i Kościoła. Moi rodzice są wierzący i również starali się mnie wychowywać w wierze Katolickiej, lecz ja chcąc być "mądrzejszym" robiłem na przekór, co poskutkowało tym że od bierzmowania (czyli mniej więcej od 16 roku życia) nie chodziłem do spowiedzi, nie przyjmowałem sakramentu Eucharystii a od kilku lat w ogóle nie chodzę do kościoła. Jednak od jakiegoś czasu czuję taką wewnętrzną potrzebę wiary, kontaktu z Bogiem, ciężko mi to opisać ale myślę że rozumiecie o co mi chodzi, zapewne jest wśród Was więcej takich osób które miało taki moment w życiu. Chciałbym znaleźć mądrego i wyrozumiałego kapłana lub zakonnika z którym mógłbym odbyć szczerą rozmowę i spowiedź, takiego przewodnika który pomógłby mi na nowo stać się aktywnym członkiem wspólnoty Kościoła, więc jeśli znacie taką osobę to proszę Was o wskazanie jej.
Pozdrawiam

 Re: Powrót do Kościoła
Autor: Kalina (213.134.188.---)
Data:   2021-09-24 23:17

Miejscowość? Okolice?

 Re: Powrót do Kościoła
Autor: Bartosz (---.szybszyinternet.pl)
Data:   2021-09-25 15:20

Okolice Sandomierza

 Re: Powrót do Kościoła
Autor: Anna (---.7.ftth.classcom.pl)
Data:   2021-09-25 21:18

Siostry Jadwiżanki w Sandomierzu. Prowadzą katechumenat.
Współpracowałam z nimi w Krakowie. Bardzo polecam rozmowę. http://www.jadwizanki.pl/katechumenat-sandomierz/

 Re: Powrót do Kościoła
Autor: A2 (---.rogozno.vectranet.pl)
Data:   2021-09-26 11:28

Zawsze w takim przypadku zaczyna się od spowiedzi. Dobrze przygotowanej spowiedzi. Resztę - Pan Bóg poprowadzi.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: