logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Lublin; po śmierci męża szukam wsparcia.
Autor: Magda (35 l.) (---.1.31-144.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2022-01-01 21:43

Cześć,
Mam 35 lat, mieszkam w Lublinie. Zawalił mi się świat, ponieważ niedawno nagle zmarł mój kochany mąż. 😢
Mam nadzieję, że ktoś poleci mi jakąś grupę modlitewną, która podniesie mnie na duchu i pomoże zrozumieć Plany Boskie, bo jest mi ciężko to poukładać...

 Re: Lublin; po śmierci męża szukam wsparcia.
Autor: Kalina (---.acn.waw.pl)
Data:   2022-01-02 22:56

Droga Magdo, ja bym proponowała na początek rozmowę duchową z kapłanem. Może w Twojej parafii albo w którymś z lubelskich kościołów zakonnych. Wspólnoty, grupy modlitewne mają różny charyzmat. Jesteś w etapie kruchości swoich uczuć, emocji i może w takim okresie bardziej wskazane byłoby towarzyszenie indywidualne kapłana, żeby stworzyć fundament do ewentualnego udziału we wspólnotach. Przy czym kapłani, zakonnicy w miejscu, są pewnie bardziej zorientowani i po rozeznaniu, mogą Cię właściwie pokierować.
Na ile jesteś w stanie się modlić, zawierz się Maryi. To Twoja najczulsza Matka, która przeżyła śmierć swojego Syna. Szukaj w Niej ukojenia.

"I choć nas zasmuca nieunikniona konieczność śmierci, znajdujemy pociechę w obietnicy przyszłej nieśmiertelności. Albowiem życie Twoich wiernych, o Panie, zmienia się, ale się nie kończy, i gdy rozpadnie się dom doczesnej pielgrzymki, znajdą przygotowane w niebie wieczne mieszkanie" Jeżeli potrafisz na tym etapie, zaufaj nadziei.

https://wdrodze.pl/produkt/zycie-zmienia-sie-ale-sie-nie-konczy-chrzescijanskie-przezycie-zaloby/
Może ta pozycja będzie choć trochę pomocna.
Magda, przytulam. Otaczam Cię modlitwą.

 Re: Lublin; po śmierci męża szukam wsparcia.
Autor: Monika (---.wieszowanet.pl)
Data:   2022-01-03 11:59

Witaj Magdo
Jestem z Lublina. Mam 44 lata 6 dzieci i jestem wdową od 2020r. Założyłam na FB grupę dla takich osób jak Ty i ja. Grupa nazywa się "Uśmiechnij się do życia" Chętnie służę pomocą. Zapraszam do kontaktu 515406633
Monika Lipska-Kowal

 Re: Lublin; po śmierci męża szukam wsparcia.
Autor: Magda (---.ennet.pl)
Data:   2022-01-03 17:53

Monika, dziękuję za informację. Już odszukałam tę stronę.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: