logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy jest dla mnie szansa na lepsze życie?
Autor: Monika (---.10.165.196.ipv4.supernova.orange.pl)
Data:   2022-07-17 20:26

Dzień dobry, czy jest jeszcze dla mnie jakaś "nadzieja", szansa na lepsze życie? Jestem żoną, mama dwóch synów, w tym jeden ma autyzm dziecięcy. Zajmuje się dziećmi każdego dnia, bardzo dużo pomaga mi mama, jest praktycznie non stop u nas. Mąż pracuje, nie umiemy rozmawiać - tak uważam, czuje się nieszczęśliwa w związku. Staram się mężowi przebaczać urazy, odzywam się, wyciągam do niego rękę, ale on nie widzi moich starań, on nie widzi, że my mamy problem, że on ma problem. Mąż wszystko opowiada mojej matce, mówi jej przykre rzeczy na mój temat - generalnie uskarża się na mnie. Dzieje się to przy mnie jak również za moimi plecami. Moja matka ma w związku z tym ciągłe o coś do mnie pretensje, krytykuje mnie. Jestem "samotną wyspą". Nie mam przyjaciół. Podtrzymuje mnie modlitwa, doświadczyłam wiele dobra, wsparcia od Jezusa w różnych trudnosciach i teraz też staram się ufać Mu. Mąż nie chodzi do kościoła, zdarzało mu się drwić z tego, że ja chodzę. Jak Państwo widzą moją sytuację?

 Re: Czy jest dla mnie szansa na lepsze życie?
Autor: Daniel (---.centertel.pl)
Data:   2022-07-31 11:47

Niestety, ale świat jest taki że dobrzy ludzie są często poddani fali krytyki, drwin, tak jak żołnierze drwili z Jezusa w pretorium. Każdy z nas ma swoje pretorium i swoją Drogę Krzyżową. Najważniejsze to trwać w wierze i w relacji z Jezusem, bo On nas rozumie i zna lepiej niż my sami znamy siebie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: