logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy Bóg wybaczy mi moje wątpliwości?
Autor: Aleksandra (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2022-07-24 19:41

Mam trudny okres w życiu. Zaczynam wątpić w wiarę, ale nie przestałam się modlić. Pomimo wątpliwości mam potrzebę się modlić. Czy Bóg wybaczy mi moje wątpliwości i czy mnie wysłucha? Może ktoś ma podobne doświadczenia.

 Re: Czy Bóg wybaczy mi moje wątpliwości?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2022-07-25 11:29

Tak, Bóg wybaczy (mam nadzieję, że korzystasz z sakramentalnej spowiedzi, to jest bardzo dobre miejsce na takie sprawy, znacznie lepsze niż forum).
Tak, Bóg wysłucha, ale to nigdy nie znaczy, że zrealizuje wszystko po Twojej czy mojej myśli. Bóg wysłuchuje nas zawsze, nie ignoruje nas, ale to jednak nie oznacza spełnienia wszelkich naszych próśb i oczekiwań.

 Re: Czy Bóg wybaczy mi moje wątpliwości?
Autor: Hania (---.icpnet.pl)
Data:   2022-07-25 14:57

Bóg wysłuchuje Cię zawsze, co nie znaczy, że odpowiada zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
Módl się mimo wątpliwości w wierze. Wiele osób, w tym wielkich świętych modliło się mimo ciemności w wierze np. św. matka Teresa z Kalkuty, św. Teresa od Dzieciątka Jezus.

 Re: Czy Bóg wybaczy mi moje wątpliwości?
Autor: Anonima (---.customer.tom-net.pl)
Data:   2022-07-25 15:07

Wysłucha, ale niekoniecznie otrzymasz to, o co się modlisz, lub otrzymasz to na inny sposób. Mam takie doświadczenia i wiele rzeczy rozumiem dopiero po latach. Ale wątpliwości u mnie się pojawiają czasem nadal.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: