logo
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak wytrwać w zdrowiu do ślubu?
Autor: Magdalena (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2022-08-14 23:43

Witajcie, za parę tygodni bierzemy z narzeczonym ślub. Jesteśmy razem od 3 lat, w narzeczeństwie 1,5. Wspólne życie zostawiliśmy sobie na "po ślubie" i konsekwentnie się tego trzymamy. Narzeczony pracuje a ja będe na ostatnim roku studiów. Korzystając z ostatniego miesiąca postanowiłam odpocząć i w spokoju przygotowywać się na ten dzień. I tu pojawia się problem. Obsesyjnie wręcz odliczam dni do ślubu, wyobrażam sobie jak to będzie wyglądać itd. Już dwa razy miałam taką sytuację że po położeniu się spać odczułam nagłe niekontrolowane przyspieszone bicie serca związane właśnie z tym że to o czym ciągle myślę wciąż się nie spełnia. Jeszcze półtora, miesiąc, trzy tygodnie itd. Wieczór panieński zorganizowałam tydzień temu, suknia też była wcześniej wybrana, opłaciliśmy udekorowanie sali... nic tylko czekać. Jak w takiej sytuacji skupiać się na tym co będzie jutro mając z tyłu głowy to doniosłe wydarzenie a nie odwrotnie? Chce się z niecierpliwością rozprawić teraz bo jak zajdę w ciążę i to wróci to zaszkodzę nie tylko sobie ale i dziecku na które czeka się jednak 8 miesięcy od testu do porodu.

 Re: Jak wytrwać w zdrowiu do ślubu?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2022-09-16 16:35

Suknia, wieczór panieński, sala, dekoracja, wytrwać do ślubu, jak będzie wyglądać... No ale zaraz, czy same te elementy, zwłaszcza oprawa wydarzenia, są najważniejsze?
A jeśli wszystko będzie wyglądać nieco inaczej niż marzysz, to co?
Deszcz, dziecko nastąpi na kraj sukienki, zapomniane obrączki itp.
Do przemyślenia: na czym się koncentrujesz.

"Chce się z niecierpliwością rozprawić teraz..." no cóż, teraz - czyli szybko, przez kilka tygodni, się raczej nie da. To kwestia długotrwała. Szybko to można oddać sukienkę do pralni, ale nie zmienić pewne cechy usposobienia.
Czy przypadkiem nie chciałabyś - może podświadomie - wszystkiego na już? Pstryk i zmiana sposobu reakcji?

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: