logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Święty Józef cudowny święty.
Autor: Bernadeta (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data:   2023-03-17 15:19

Szczęść Boże nazywam się Bernadeta i Chciałabym złożyć świadectwo świadectwo jeśli chodzi o pomoc i wysłuchane prośby o wstawiennictwo Świętego Józefa jak również Świętego Antoniego jak również Świętej Rity

Od 8 lat przyjaźnię się z Iwoną poznałam ją w pracy była moją przełożoną i później po dwóch latach gdy obie wyjechałyśmy za granicę każda w inną stronę nawiązałyśmy ze sobą kontakt internetowy i w ten sposób zaczęłyśmy ze sobą rozmawiać. Iwona opowiadała o swoich problemach i chętnie ją słuchałam i tak z dnia na dzień zaczęło mi bardziej zależeć. Miałyśmy wspólne tematy częściej się wspierałyśmy rozmawiałyśmy ze sobą i w ten sposób nawiązała się przyjaźń. Choć czasem były drobne nieporozumienia, przez te ostatnie 8 lat sprzeczałyśmy się czasami się. Kłóciłyśmy nawet bardzo często ale zawsze się godziłyśmy wszystko było w porządku. Jednak ponieważ jestem też katoliczką i wierzę w Boga w Matkę Najświętszą. Wierzę też że można poprosić świętych o pomoc o ich wstawiennictwo i zaczęłam się modlić różańcem. Dzięki różańcowi, dzięki Matki Najświętszej też dużo spraw zostało wysłuchanych i chwała Panu za to. I chciałabym powiedzieć też i złożyć świadectwo za sprawą Świętego Józefa nigdy wcześniej się tak gorliwie do niego nie modliłam. Dopiero teraz tak ostatnio gdy zaczęły się te drobne nieporozumienia z moją przyjaciółką Iwoną. Dwa tygodnie temu gdy próbowałam nawiązać kontakt z Iwoną odezwać się ona się nie odzywała nie dawała znaku. Zaczęłam do niej pisać to co miałam na sercu i w końcu gdy nie odbierała gdy się nie odzywała postanowiłam że zapytam jej teściową z którą ona ma dobry kontakt i na chwilę zapytałam się i zadzwoniłam ale tylko pytałam z troski o Iwonę czy wszystko w porządku. Dlaczego się do niej dodzwonić nie można? Gdy ona się o tym dowiedziała to powiedziała że mi tego nie wybaczy i była na mnie bardzo zła obrażona. Nie wiem czy jeszcze zaczęłam się też modlić modlić się do Świętego Józefa odmawiając nabożeństwo 30-dniowe jak również nowennę która teraz przypada przed uroczystością Świętego Józefa z intencją aby Iwonka wróciła aby się nie gniewała na mnie aby nie była na mnie zła i żeby nie zrywała naszej przyjaźni. I w trakcie odmawiania nowenny i nabożeństwa jednak Iwonka się odezwała do mnie dwa dni temu. Odezwała się w pewnej sprawie i przy okazji dała nam szansę też porozmawiać. Była to rozmowa tak jak zawsze. Okazała zainteresowanie mojej osobie troskę. Wiem że to zasługa Świętego Józefa ponieważ również w kościele zostawiłam kilka listów pod jego figurką właśnie pisząc i prosząc o to aby Iwonka się odezwała z tą chęcią rozmowy i żeby nie była na mnie zła i ta rozmowa była taka właśnie bardziej miła nie wyczuwałam żadnej złości choć była to tylko pisemna rozmowa ale wiem że to zasługa Świętego Józefa i nie tylko również Świętej Rity ponieważ ją też proszę o pomoc w tej sprawie aby wszystko było dobrze i żeby Iwonka nie zrywała naszej przyjaźni aby się odezwała z chęcią zgody porozumienia rozmowy. O to samo też proszę Świętego Antoniego aby Iwonka powróciła do mnie i żeby chciała porozmawiać aby się odezwała chętnie z radością z chęcią. I chcę powiedzieć że zauważam pomoc ze strony świętych za sprawą wstawiennictwa Świętego Antoniego Świętego Józefa Świętej Rity. I to świadectwo właśnie chciałabym tutaj złożyć ponieważ obiecałam świętej Ricie Świętemu Antoniemu i Świętemu Józefowi że będę składać świadectw wiele świadectw. W podzięce za otrzymane łaski. Warto się do nich modlić warto poprosić ich o wsparcie oni na pewno nikogo nie zostawią. Oczywiście też Matka Najświętsza zawsze nas słucha i też z chęcią służy nam pomocą. Dziękuję Ci Maryjo kochana i Tobie Panie Jezu za wszystkie łaski otrzymane jak również tobie święta Rito i tobie Święty Józefie i tobie święty Antoni. Dziękuję za Wasze wstawiennictwo w mojej sprawie związanej z moją przyjaciółką Iwoną. Nie wiem jeszcze jak będzie dalej między nami. Mam nadzieję że Iwonka wróci i że będziemy nadal przyjaciółkami i że wszystko będzie dobrze. Amen.

 Re: Święty Józef cudowny święty.
Autor: Hania (---.icpnet.pl)
Data:   2023-03-21 14:14

Mniej znana litania do św. Józefa (zwana "Litanią w nieszczęściu" lub "Krótką")

Patronie zaskoczonych niespodzianą wieścią, co przerasta jak drzewo wiele niższe trawy - módl się za nami.
Patronie zmęczonych daremnym stukaniem do ciepłych domów, drzwi pozamykanych - módl się za nami.
Patronie uciekających po nocy pośpiesznie i wygnańców, co żyją latami wśród obcych - módl się za nami.
Patronie zatroskanych o przyszłość swych dzieci - módl się za nami.
Patronie strwożonych, tak jak Ty, proroctwem - módl się za nami.
Patronie zwykłych szarych ludzi, cierpliwie pogodnych, ze spracowanymi, biednymi rękami, bezsłownie wiernych - módl się za nami.
Patronie łagodny - módl się za nami.
Święty Józefie - módl się za nami.

Akatyst ku czci św. Józefa: (klik).

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: