logo
Niedziela, 18 sierpnia 2019 r.
imieniny:

Bogusława, Bronisława, Ilony, Heleny, Agapita – wyślij kartkę

Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
artykuł sponsorowany
Fotoksiążka z Chrztu Świętego. Jak zachować najpiękniejsze wspomnienia?
materiał własny
 
fot. Gardener41, Baptism of Owen | Flickr (CC BY-SA 2.0)


Dzień Chrztu Świętego to niezwykle ważna chwila w życiu dziecka, jak również jego rodziców oraz chrzestnych. W czasach, gdy cyfryzacja poszła mocno naprzód bardzo łatwo przygotować piękny i elegancki sposób na uwiecznienie wspomnień z tego dnia. Wykonane zdjęcia warto zachować w taki sposób, by można było wielokrotnie je wyciągać i w dowolnym momencie powracać do dnia Chrztu Świętego. Idealnym pomysłem jest fotoksiążka z Chrztu Świętego. Rodzicom ten rodzaj dokumentu pozwoli wspominać w dowolnej chwili życia, jak wyglądał ten niezwykły czas. Dla dziecka jest to możliwość dowiedzenia się o tym, jak przebiegała uroczystość, której większość nie pamięta, gdyż w czasie chrztu są niemowlętami. Ponadto fotoksiążka z Chrztu Świętego może stanowić bardzo piękny rodzaj prezentu dla rodziców chrzestnych czy dziadków, jak również innych członków rodziny, dla których ta chwila jest również niezwykle ważna.
 
Dla dziecka ten dzień jest przekroczeniem granicy, włączeniem do wspólnoty Kościoła katolickie. To przełomowa chwila, która zostaje przede wszystkim w pamięci innych osób - naocznych świadków zdarzenia. Fotoksiążka pozwala powrócić do przeżytych momentów w dowolnym czasie. Fotografie, które uchwyciły najlepsze chwile podczas uroczystości w kościele oraz przyjęcia w domu lub lokalu, są cudownym wspomnieniem wywołującym wiele wzruszeń i pozytywnych emocji. Dzięki temu, że fotoksiążka z Chrztu Świętego wyciągana w czasie wspólnych chwil nawet po latach wywołuje nostalgię lub uśmiech na ustach, można ten moment celebrować bez końca.
 
Fotoksiążka może mieć różne formy, rozmiary oraz ilość stron. Dostępne są książki z twardą lub miękką oprawą. Tego rodzaju prezenty to przepiękna pamiątka, która stojąc na półce przez lata sprawia, że ten dzień staje przed oczami i przypomina miłe chwile oraz wzruszenia. Wspomnienia utrwalone w postaci zdjęć na całą stronę lub w odpowiednio skomponowanych ramkach to oryginalna forma przechowywania zdjęć. Ponadto można dopisać pod każdym zdjęciem podpis lub wskazaną dedykację. Dzięki temu fotoksiążka z Chrztu Świętego staje się bardziej osobista i niepowtarzalna.
 
Do wyboru są różnego rodzaju gotowe szablony, które można wykorzystać do stworzenia niezapomnianych wspomnień. Wykonanie samodzielnego projektu jest również dostępne i bardzo proste w kreowaniu. Intuicyjny panel prowadzi klienta krok po kroku od wyboru szablonu, przez wybór zdjęć, aż po zamówienie dowolnej ilości. Od wyobraźni oraz oczekiwań klienta zależy format oraz to, jak będzie wyglądać fotoksiążka z Chrztu Świętego. Profesjonalne wykonanie i jakość na najwyższym poziomie zapewnione.
 
Fotoksiążka z Chrztu Świętego na dowolnie wybranej ilości stron zawiera najlepiej wyselekcjonowane zdjęcia, które wzbudzają wiele emocji. Dzięki temu, że można skorzystać z opcji online lub  pobranego na dysk komputera programu do przygotowania książki, w przystępny i szybki sposób można przygotować idealnie skomponowaną książkę. 
 
 
Zobacz także
Jacek Salij OP
Katolikami niepraktykującymi nazywamy tych, którzy w kościele pojawiają się bardzo rzadko, tych, którzy na niedzielną mszę przychodzą mniej więcej raz na miesiąc, ale również takich, którzy choć w ogóle nie chodzą do kościoła, chcieliby jednak przed śmiercią przyjąć święte sakramenty, a przynajmniej mieć katolicki pogrzeb. 
 
ks. Edward Staniek
Apostołowie spierali się o to, „kto z nich jest największy”. Niezdrowe ambicjie pleniły się w gronie Dwunastu. Nie pomogła bliskość Jezusa ani Jego Matki. Wady można przezwyciężyć wówczas, gdy ich właściciel chce to uczynić. Jezus cierpliwie czekał, upominał, wzywał. Chciał otworzyć im oczy na prawdę o autentycznej wielkości człowieka. Słowa Jego odbijały się jak groch od ściany. Ambicje dochodziły do głosu aż do Wielkiego Piątku. Dopiero przeżycie tajemnicy krzyża, odrzucenie Mistrza, Jego klęska, ostudziły nieco niezdrową rywalizację o pierwsze miejsce w gronie Dwunastu. 
 
Weronika Stachura
Nie sposób oprzeć się pokusie poznania przyszłości. Choćby miało to być przysłowiowe uchylenie zaledwie rąbka tajemnicy nieznanego jutra. Tym bardziej że nadarza się ku temu nie lada okazja – andrzejki. Czy jednak warto zaprzątać sobie głowę ludowymi przesądami? Czy odpowiedzi warto poszukać gdzie indziej?
 
 
___________________
 
 reklama
 
 
 


 
Cost-Club.com: Best Cosplay Costumes for Sale