logo
Poniedziałek, 30 listopada 2020 r.
imieniny:
Andrzeja, Maury, Ondraszka, Konstantego – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
artykuł sponsorowany
Fotoksiążka z Chrztu Świętego. Jak zachować najpiękniejsze wspomnienia?
materiał własny
 
fot. Gardener41, Baptism of Owen | Flickr (CC BY-SA 2.0)


Dzień Chrztu Świętego to niezwykle ważna chwila w życiu dziecka, jak również jego rodziców oraz chrzestnych. W czasach, gdy cyfryzacja poszła mocno naprzód bardzo łatwo przygotować piękny i elegancki sposób na uwiecznienie wspomnień z tego dnia. Wykonane zdjęcia warto zachować w taki sposób, by można było wielokrotnie je wyciągać i w dowolnym momencie powracać do dnia Chrztu Świętego. Idealnym pomysłem jest fotoksiążka z Chrztu Świętego. Rodzicom ten rodzaj dokumentu pozwoli wspominać w dowolnej chwili życia, jak wyglądał ten niezwykły czas. Dla dziecka jest to możliwość dowiedzenia się o tym, jak przebiegała uroczystość, której większość nie pamięta, gdyż w czasie chrztu są niemowlętami. Ponadto fotoksiążka z Chrztu Świętego może stanowić bardzo piękny rodzaj prezentu dla rodziców chrzestnych czy dziadków, jak również innych członków rodziny, dla których ta chwila jest również niezwykle ważna.
 
Dla dziecka ten dzień jest przekroczeniem granicy, włączeniem do wspólnoty Kościoła katolickie. To przełomowa chwila, która zostaje przede wszystkim w pamięci innych osób - naocznych świadków zdarzenia. Fotoksiążka pozwala powrócić do przeżytych momentów w dowolnym czasie. Fotografie, które uchwyciły najlepsze chwile podczas uroczystości w kościele oraz przyjęcia w domu lub lokalu, są cudownym wspomnieniem wywołującym wiele wzruszeń i pozytywnych emocji. Dzięki temu, że fotoksiążka z Chrztu Świętego wyciągana w czasie wspólnych chwil nawet po latach wywołuje nostalgię lub uśmiech na ustach, można ten moment celebrować bez końca.
 
Fotoksiążka może mieć różne formy, rozmiary oraz ilość stron. Dostępne są książki z twardą lub miękką oprawą. Tego rodzaju prezenty to przepiękna pamiątka, która stojąc na półce przez lata sprawia, że ten dzień staje przed oczami i przypomina miłe chwile oraz wzruszenia. Wspomnienia utrwalone w postaci zdjęć na całą stronę lub w odpowiednio skomponowanych ramkach to oryginalna forma przechowywania zdjęć. Ponadto można dopisać pod każdym zdjęciem podpis lub wskazaną dedykację. Dzięki temu fotoksiążka z Chrztu Świętego staje się bardziej osobista i niepowtarzalna.
 
Do wyboru są różnego rodzaju gotowe szablony, które można wykorzystać do stworzenia niezapomnianych wspomnień. Wykonanie samodzielnego projektu jest również dostępne i bardzo proste w kreowaniu. Intuicyjny panel prowadzi klienta krok po kroku od wyboru szablonu, przez wybór zdjęć, aż po zamówienie dowolnej ilości. Od wyobraźni oraz oczekiwań klienta zależy format oraz to, jak będzie wyglądać fotoksiążka z Chrztu Świętego. Profesjonalne wykonanie i jakość na najwyższym poziomie zapewnione.
 
Fotoksiążka z Chrztu Świętego na dowolnie wybranej ilości stron zawiera najlepiej wyselekcjonowane zdjęcia, które wzbudzają wiele emocji. Dzięki temu, że można skorzystać z opcji online lub  pobranego na dysk komputera programu do przygotowania książki, w przystępny i szybki sposób można przygotować idealnie skomponowaną książkę. 
 
 
Zobacz także
ks. Aleksander Radecki
Cóż pomoże znajomość języków, sprawność fizyczna młodego człowieka, wysoka średnia ocen na dyplomach, a nawet jego znakomita sytuacja materialna, jeśli zabraknie w codzienności tego, co nazywamy zasadami dobrego wychowania? Ileż strat poniesie i sam zainteresowany, i jego otoczenie, gdy owo „ABC” nie zostanie „zainstalowane” jako zasadniczy i niezbywalny „program” funkcjonowania jednostki w społeczeństwie!...
 
o. Gabriel od św. Marii Magdaleny

W trzecią niedzielę Adwentu myśl o bliskim już Bożym Narodzeniu góruje w liturgii i napawa ją uroczystym tonem. Boże Narodzenie, kiedy to obchodzi się wcielenie Syna Bożego, oznacza początek zbawienia. Ludzkość widzi, że spełnia się dawna obietnica i że ma swojego Zbawiciela. Czytania na dzień dzisiejszy są zapowiedzią pociechy i umocnienia. „Powiedzcie małodusznym: «Odwagi! Nie bójcie się! Oto wasz Bóg... On sam przychodzi, by zbawić was». Wtedy przejrzą oczy niewidomych i uszy głuchych się otworzą. Wtedy chromy jak jeleń wyskoczy i język niemych wesoło krzyknie” (Iz 35, 4–6). 

 
ks. Łukasz Grzejda SCJ
Nie jest dobrze, aby człowiek był sam (por. Rdz 2,18). Zdanie wyciągnięte z Biblii uświadamia bardzo dobitnie, że Bóg stworzył nas do utrzymywania relacji z innymi ludźmi. To pragnienie wyjścia ku drugiemu jeszcze bardziej wzmacnia się w świecie współczesnym. Nazwałbym je potrzebą przejścia od świata rzeczy do świata osób. Technicyzacja kieruje nasze działania, nasze myślenie ku systemom kalkulacyjnym – jedynie praktycznym wykorzystaniu potencjału ludzkiego kapitału. 
 
 
___________________
 
 reklama
 
 
 

 

 
 
グッチバッグコピー グッチ財布コピー