logo
Niedziela, 07 czerwca 2020 r.
imieniny:
Ariadny, Jarosława, Roberta, Wiesława – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
Jutro Droga Krzyżowa w intencji Polonii i Polaków za granicą
 


W piątek 3 kwietnia bp Wiesław Lechowicz, delegat Episkopatu Polski ds. Polonii i Polaków za Granicą, odprawi w kaplicy Domu Arcybiskupów Warszawskich Drogę Krzyżową w intencji Polonii i Polaków. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 15.00. Transmisja online na kanale You Tube Archidiecezji Warszawskiej.


„Od kilku lat z inicjatywy Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” odprawiane są raz w okresie Wielkiego Postu drogi krzyżowe w intencji Polonii i Polaków za granicą. W bieżącym roku, w wyjątkowym czasie ze względu na pandemię, chciałbym zaprosić naszych Rodaków żyjących poza granicami kraju do wspólnej modlitwy dzięki bezpośredniej transmisji Drogi Krzyżowej” – powiedział bp Wiesław Lechowicz.

 

Droga Krzyżowa zostanie odprawiona w piątek 3 kwietnia o godz. 15.00 w kaplicy Domu Arcybiskupów Warszawskich, gdzie modlił się Sługa Boży kard. Stefan Wyszyński. „Spotkajmy się razem, aby w krzyżu Pana Jezusa znaleźć umocnienie, pokój i nadzieję” – zachęcił delegat Episkopatu Polski ds. Polonii i Polaków za Granicą.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie transmitowane na stronie i kanale You Tube Archidiecezji Warszawskiej

 

archwwa.pl

 
 
 

 

 
グッチバッグコピー グッチ財布コピー