logo
Piątek, 05 czerwca 2020 r.
imieniny:
Bonifacego, Kiry, Waltera, Walerii – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
Kilometry dla Misji 2020
 


Zapraszamy Cię do uczczenia 100. rocznicy urodzin papieża Polaka św. Jana Pawła II, wielkiego misjonarza i patrona Franciszkańskiego Sekretariatu Misyjnego w Gdyni.

Jak to zrobić?

 

1. STO KILOMETRÓW


W okresie między majem a październikiem tego roku pokonaj dystans 100 km mając w sercu intencję modlitewną podaną w kolejnym punkcie. Zrób to w wybrany przez siebie sposób: spacerem, marszem, biegiem, nordic walking, rowerem, wpław, kajakiem lub jeszcze inaczej. Nie musisz tego robić w zorganizowanej grupie, możesz pokonać go samodzielnie, z rodziną lub przyjaciółmi, jednego dnia lub rozłożyć go na etapy.

 

2. MODLITWA


Do wysiłku fizycznego dodaj modlitwę w intencji dziękczynnej za dar tego Świętego dla Kościoła i świata oraz o pomyślny rozwój nowo tworzącej się misji franciszkańskiej w Afryce.

 

3. REDEMPTORIS MISSIO


Przeczytaj encyklikę Redemptoris Missio  papieża Jana Pawła II, aby poznać jego przesłanie o potrzebie głoszenia Ewangelii światu.

 

4. OFIARA


Złóż dobrowolny dar serca na rozwój (rozbudowę) Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II w Ruiri (Kenia). Wpłaty można kierować na konto Franciszkańskiego Sekretariatu Misyjnego w Gdyni nr 76 1240 1239 1111 0000 1643 7506 tytułem: Przychodnia Ruiri.

 

Prześlij zdjęcia z trasy oraz informacje w jaki sposób i gdzie pokonałeś dystans 100 km (mapki i (lub) opis) na adres biuro@sekretariatmisyjny.pl z adresem zwrotnym, a my prześlemy Ci medal na pamiątkę wydarzenia. Zdjęcia wykorzystamy do stworzenia filmiku pamiątkowego (ich przesłanie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację).

 

Udostępniając nam swoje dane automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w dokumencie

Udostępniając informacje na swoich portalach społecznościowych, nie zapomnij wstawić #kdm oraz #RazemMożemyWięcej

 

Więcej informacji można znaleść na stronach: Franciszkański Sekretariat Misyjny i Facebook 

 

zyciezakonne.pl

 
 
 

 

 
グッチバッグコピー グッチ財布コピー