Notice: Use of undefined constant d - assumed 'd' in /home/admin/domains/katolik.pl/public_html/komputer/shown.php on line 2

Notice: Undefined variable: menu in /home/admin/domains/katolik.pl/public_html/komputer/menu.inc on line 23
 

   NEWS
 powrót
Mozilla zapowiada koniec publikowania poprawek dla Firefoksa 1.0.x
 
Mozilla Foundation poinformowała, że wkrótce zakończy publikowanie poprawek do wcześniejszych wersji Firefoksa. Użytkownicy edycji Firefox 1.0.x powinni zaktualizować swoją przeglądarkę do wersji 1.5.
 
Przedstawiciele fundacji zapowiedzieli, że edycja 1.0.8 jest ostatnia z serii 1.0.x. Ponadto ostatnie oficjalne poprawki do starszych wersji nie będą publikowano w terminie późniejszym niż pół roku po ukazaniu się danej aplikacji. Oznacza to, że ostatnia poprawka do edycji 1.0.8 może się ukazać najpóźniej pod koniec maja bieżącego roku.

Z opublikowanych przez Mozilla Foundation planów wynika, że w trzecim kwartale bieżącego roku powinna nastąpić oficjalna premiera Firefoksa 2.0, wykorzystująca engine Gecko 1.8.1. W tym samym mniej więcej czasie "życie zakończy" Gecko 1.7. Kolejna wersja przeglądarki, Firefox 3.0, zapowiadana jest na pierwszy kwartał przyszłego roku. Ma ona używać engine Gecko 1.9.

Wraz z pojawieniem się na rynku trzeciej edycji przeglądarki Mozilla Foundation zaprzestanie rozwijania Gecko 1.8, wykorzystywanego przez obecną edycję browsera.
 
Mariusz Błoński

 

 

Kontakt i o nas | Wspomóż nas | Reklama | Księga Gości

Copyright (C) Salwatorianie 2000-2011