logo
Sobota, 30 maja 2020 r.
imieniny:
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama, Jana, Joanny – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
Łódzcy biskupi zapraszają na Arenę Młodych
 


Już po raz trzeci w Atlas Arenie w Łodzi w dniach 27-28 lutego 2020 r. odbędzie się spotkanie młodych, które, jak mówi łódzki metropolita, jest jednym z najważniejszych wydarzeń w archidiecezji w ciągu roku. Nowością tegorocznej edycji jest to, że spotkanie potrwa dwa dni.


“Chcemy nasze spotkanie z Jezusem trochę przedłużyć, żeby mieć z niego radość, żeby nie tylko wpaść na Jezusa, tylko żeby to spotkanie celebrować, żeby ono trochę trwało, żeby nam dostarczyło radości, która może być potem konsekwentnie przedłużona przez cały Wielki Post aż do Wigilii Paschalnej i do odkrycia Jezusa Chrystusa zmartwychwstałego – żyjącego dla nas” – mówi abp Grzegorz Ryś.

 

Zaproszenie biskupów łódzkich
Arena Młodych odbędzie się w dniach 27 i 28 lutego 2020 r.
Wraz ze wszystkimi biskupami gorąco zapraszam wszystkie klasy VII i VIII ze szkół
podstawowych oraz uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych na to wydarzenie.
Arena Młodych jest wydarzeniem dla młodzieży i współtworzonym przez młodzież. Dlatego chcemy, żeby w czasie tegorocznego wydarzenia zaśpiewał duży chór (około 150 osobowy) stworzony przez młodzież. W związku z tym zapraszam uczniów do aktywnego włączenia się we wspólne przygotowanie Areny Młodych, dzięki czemu wszyscy weźmiemy w niej udział, nie tylko jako odbiorcy, ale także jako jej twórcy.

 

Podobnie jak i w ubiegłym roku i w tym zagra Zespół Wokalno- Ewangelizacyjny ”Mocni w Duchu” http://www.mocni.jezuici.pl/

Zgłoszenia grup zorganizowanych i indywidualnych znajdują się w zakładce: SEKCJA SZKOŁA.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i jeszcze raz gorąco zapraszam. Do zobaczenia na Arenie Młodych+

Z Bożym błogosławieństwem

Ks. Grzegorz Ryś
Arcybiskup Metropolita Łódzki

Ks. Marek Marczak
Biskup pomocniczy

Ks. Ireneusz Pękalski
Biskup pomocniczy

 

28 lutego wieczorem odbędzie się także spotkanie rodzin całej archidiecezji – Arena Rodzin. Więcej informacji i wszystkie szczegóły dotyczące spotkań w Atlas Arenie można znaleźć na www.arenamlodych.pl


www.nowaewangelizacja.org

 
 
 

 

 
グッチバッグコピー グッチ財布コピー