logo
Piątek, 22 października 2021 r.
imieniny:
Haliszki, Lody, Przybysłąwa, Salomei, Filipa, Donata – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu zapraszają na Mszę Św i konferencję pt. „Nie bój się, wierz tylko”.
 


Mężczyźni św. Józefa zapraszają mężczyzn do wspólnej modlitwy i wielbienia Jezusa Chrystusa na kolejnym spotkaniu, które odbędzie się 22 października 2021 o 19.00 w kościele Św. Michała Archanioła we Wrocławiu.

 

Po Eucharystii konferencję pt. „Nie bój się, wierz tylko” wygłosi ks. Teodor Sawielewicz - kapłan, charyzmatyk, twórca Teobankologii. Ze względu na istniejące nadal obostrzenia dotyczące ilości uczestników wymagana jest rejestracja udziału na stronie: https://mezczyzniwewroclawiu.pl/nie-boj-sie-wierz-tylko

 

Lękamy się utraty pracy i braku możliwości spłaty kredytu mieszkaniowego. Boimy o zdrowie swoje i przyszłość naszych dzieci. Martwimy reakcją rodziny, przyjaciół, znajomych na osobiste porażki. Oceniamy i jesteśmy oceniani. A świat uparcie zachęca do strachu przed drugim człowiekiem. Zapewnia wręcz, że samotność jest dobra i odpowiednia dla zdrowego rozwoju. A w niej właśnie czyha najgorszy z potworów: jest pustka, ciemność, brak nadziei i strach przed samym sobą ….. A przecież tak niewiele trzeba, aby żyć bez lęku na przekór światu. Wystarczy tylko wierzyć…. I o tym posłuchamy podczas konferencji ks. Teodora. Zapraszamy.

 

Więcej informacji o spotkaniu: TUTAJ