logo
Niedziela, 26 września 2021 r.
imieniny:
Kosmy, Damiana, Justyny, Łucji – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
Milion dzieci modli się na różańcu
 


Po raz trzeci Rada Narodowa Świeckich przy Episkopacie Wenezueli w Caracas i stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizują inicjatywę zatytułowaną „Milion dzieci modli się na różańcu”.

W czwartek 18 października 2007 r. o godzinie 9.00 setki tysięcy dzieci z całego świata będą się modliły za pokój na ziemi. W ubiegłym roku polskie dzieci ze szkół katolickich modliły się w tej intencji połączone duchową wspólnotą z rówieśnikami z USA, Ameryki Łacińskiej i Europy. Dziś pragniemy zaprosić Państwa do tej inicjatywy.

Nasze dzieło Pomoc Kościołowi w Potrzebie także w tym roku pragnie włączyć się w ten piękny ruch modlitewny i zaangażować polskie dzieci i ich opiekunów, aby podjęły także tę inicjatywę.

Zapraszamy Państwa do włączenia się w tę ważną akcję!!!

W ostatnią niedzielę, we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, 7 października b.r. papież przypomniał wszystkim wiernym o skuteczności różańca, który jako modlitwa łączy rodziny i wyprasza światu pokój. Zwracając się do Polaków zgromadzonych na pl. Św. Piotra gorąco zachęcił do tej modlitwy. Niech różaniec „jednoczy rodziny i niesie pokój dla świata”.
 

Więcej na ten temat znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.pkwp.org