logo
Środa, 10 sierpnia 2022 r.
imieniny:

Bianki, Borysa, Wawrzyńca – wyślij kartkę

Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

Katoflix

sortuj wg. data dodania | autora | tytuł
We wrześniu w Warszawie odbędą się dwa spotkania osób odpowiedzialnych za Krajowe Duszpasterstwo Młodzieży w Polsce. 4 września, na swoim pierwszym posiedzeniu, spotka się Rada Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Młodzieży. Tydzień później będą obradować diecezjalni duszpasterze młodzieży.
 
Informujemy o ważnym wydarzeniu z życia Kościoła w Polsce - o ważnym wydarzeniu charyzmatycznym. Rekolekcje o. Jamesa Manjackala będą transmitowane przez internet przez http://RadioRewelacja.pl i retransmitowane przez http://radio.odnowa.org/ Serdecznie wszystkich zapraszamy do słuchania i rozpropagowania tego wydarzenia.
 
W najbliższą sobotę, 6 września 2008 r. na Polach Lednickich, już po raz piąty odbędzie się LEDNICA SENIORA.
 
Prezydium Konferencji Episkopatu Polski wystosowało list do marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego w związku ze zbliżającą się debatą parlamentarną nad inicjatywą obywatelską dotyczącą przywrócenia Święta Trzech Króli jako dnia wolnego od pracy. Biskupi – w imieniu całego Episkopatu – wyrażają nadzieję, że inicjatywa ta znajdzie akceptację w Parlamencie.
 
Wyzwania i dylematy formacji do kapłaństwa są tematem 44. zjazdu rektorów wyższych seminariów duchownych, który rozpocznie się dzisiaj (1.09) w Katowicach. Wezmą w nim udział rektorzy 44 seminariów diecezjalnych i 43 seminariów zakonnych, a także przewodniczący Komisji Duchowieństwa KEP kard. Stanisław Dziwisz, inni polscy hierarchowie oraz rektorzy seminariów i biskupi z zagranicy: abp Giuseppe Mani z Włoch i bp Jérôme Beau z Francji.
 
/informacja własna/
 
 
1  
...
1430  
1431  
1432  
1433  
1434  
1435  
1436  
1437  
1438  
...