logo
Czwartek, 02 lutego 2023 r.
imieniny:
Kornela, Marii, Mirosława – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
artykuł sponsorowany
Obrusy papierowe nie tylko od święta!
 
fot. Dan Burton | Unsplash (cc)


Wprawdzie sezon przyjęć na świeżym powietrzu i wesel plenerowych dobiegł końca to jesień oraz zima dostarczą nam wiele okazji aby spotkać się przy wspólnym stole. Andrzejki, Wigilia to tylko jedne z dni, które dają okazję do celebracji i spotkań w gronie rodziny i znajomych. Warto zwrócić uwagę na to, że także "zwykły" dzień może być wspaniałą okazją do spotkania w gronie znajomych.

 

Wspólne świętowanie, czy posiłki przy pięknie udekorowanym stole nabierają wyjątkowego charakteru, kiedy zadbamy o aranżację. Wykorzystane dekoracje powinny spełniać dwa warunki - być praktyczne oraz podkreślać piękno całej aranżacji. Do akcesoriów do dekoracji stołów należą obrusy, serwetki, bieżniki, winietki, zastawa, kwiaty. Ciekawą alternatywą dla nakryć stołu z tkanin są dekoracje z materiału w dotyku przypominającego materiał (fizeliny) lub papieru.

 

Zaletą tego typu dekoracji jest ich wygoda użycia. Weźmy za przykład obrus papierowy. Wystarczy rozwinąć, rozścielić na stole i gotowe! Dodatek eleganckiej zastawy oraz świeżych kwiatów sprawi, że całość będzie prezentować się bardzo luksusowo. Obrusy papierowe nie muszą być używane tylko od święta. To wspaniały dodatek do codziennej stylizacji wnętrz. Drobny szczegół, na jaki powinniście zwrócić uwagę to delikatne tłoczenie, które nadaje wyjątkowego charakteru.

 

Obrusy papierowe używane na co dzień to bardzo wygodna opcja. Wszyscy wiemy, jak wyglądają zabiegane poranki, czy rodzinny obiad. Już teraz rozlana kawa, czy zabrudzenie po posiłku nie będzie stanowić problemu. Wystarczy wymienić obrus na nowy. Brak konieczności prania, oszczędność czasu i środków na detergenty, które nie zawsze dają radę w przypadku mocnych plam to dwa argumenty, które zdecydowanie stoją za wyborem obrusów papierowych.

 

Zdecydowanie warto wspomnieć jeszcze o wytrzymałości. Używając nakrycia stołu wykonanego z papieru mamy pewność, że powierzchnia będzie bardzo dobrze chroniona przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Papier wykorzystywany do produkcji jest papierem o wysokiej gramaturze, zapewniając przy tym, że nakrycie nie przesiąknie i nie zużyje się tak szybko. Ekologiczność produktów to kolejna zaleta, która wymaga podkreślenia. Wybierając papierowe i fizelinowe dekoracje stołu wybieramy ekologicznie i nie szkodzimy środowisku.

 

Podsumowując, zarówno obrusy papierowe, jak i serwetki flizelinowe to wspaniałe rozwiązanie nie tylko od święta, ale także na co dzień, jeżeli chodzi o dekorację naszej jadalni lub kuchni. Przede wszystkim ze względu na ich praktyczność, wygodę użycia oraz charakter wizualny.

artykuł sponsorowany
selglam.com

 
Zobacz także
 
___________________

 reklama

katolicyzm