logo
Niedziela, 26 września 2021 r.
imieniny:
Kosmy, Damiana, Justyny, Łucji – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
Ogólnopolskie konkursy o św. Rafale Kalinowskim
 


Z okazji setnej rocznicy śmierci św. Rafa Kalinowskiego po raz pierwszy Stowarzyszenie Młodzieżowe "Alternatywa" im. św. Rafała Kalinowskiego z Jaworzna, Klasztor Karmelitów Bosych - Sanktuarium św. Józefa w Wadowicach i pani Elżbieta Fudro - Radna Miasta Jaworzna zapraszają młodzież, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, do wzięcia udziału w Ogólnopolskich Konkursach, w Konkursie pt. "Życie i apostolstwo św. Rafała Kalinowskiego w realiach globalnej wioski informacyjnej" oraz w Konkursie wiedzy pt. "Życie i apostolstwo św. Rafała Kalinowskiego".
 
Patronat honorowy na Konkursami objęli: 
- o. Albert Wach OCD Prowincjał Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych,
- ks. Biskup Józef Guzdek Biskup pomocniczy z Krakowa, 
- pani Ewa Filipiak Burmistrz Miasta Wadowice i
- pan Paweł Silbert Prezydent Miasta Jaworzna.

Uroczysty Finał Konkursów odbędzie się 17 listopada 2007 r. w Sanktuarium św. Józefa w Wadowicach ul. Karmelicka 22 o godz. 900.

Już po raz VI Stowarzyszenie Młodzieżowe "Alternatywa" im. św. Rafała Kalinowskiego z Jaworzna, Klasztor Karmelitów Bosych w Czernej, pani Elżbieta Fudro - Radna Miasta Jaworzna oraz Świecki Zakon Karmelitów Bosych w Czernej zapraszają uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do wzięcia udziału w Konkursie wiedzy lub Konkursie plastycznym pod hasłem "Życie i apostolstwo św. Rafała Kalinowskiego".

Patronat honorowy na Konkursami objęli: 
- o. Albert Wach OCD Prowincjał Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych, 
- ks. Biskup Adam Śmigielski SDB Ordynariusz Diecezji Sosnowieckiej i
- pan Paweł Silbert Prezydent Miasta Jaworzna.

Uroczysty Finał Konkursów odbędzie się 20 listopada 2007 r. w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej i św. Rafała Kalinowskiego w Czernej o godz. 900.

Potrzebne materiały i regulaminy Konkursów dostępne są na stronie: www.alternatywa.lua.pl

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursów dostępne są u organizatorów pod numerami telefonów:  608 523 143,  696 859 318,  600 617 057 lub s.m.alternatywa@interia.pl .