logo
Czwartek, 02 lipca 2020 r.
imieniny:
Kariny, Serafiny, Urbana, Juliana, Bernardyna – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
Pokolenie JP II walczy o wzmocnienie, doprecyzowanie
 


28 marca br. odbędzie się decydujące głosowanie w Sejmie, w sprawie nowelizacji 38. artykułu naszej Konstytucji - dopisania do niego ważnych, precyzujących słów "od momentu poczęcia do naturalnej śmierci" tak, aby przyjął on brzmienie: "Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia od momentu poczęcia do naturalnej śmierci"
Łączmy się w modlitwie! Naszym obywatelskim obowiązkiem jest wielka akcja poparcia dla tej parlamentarnej inicjatywy. Akcja ma już ogromne społeczne poparcie (ponad 240 000 osób podpisało się dotąd pod apelem w tej sprawie, wobec ok. 2000 podpisów przeciw).
Trzeba, aby każdy z nas, miłujących Jana Pawła II - wielkiego przyjaciela młodzieży, największego obrońcę życia - modlitwą i czynem wykazał, że chce w życiu realizować Jego idee. Prosimy o wysyłanie e-maili, faksów, sms-ów i listów do wszystkich naszych parlamentarzystów. Posłuchajmy jeszcze raz wezwania Jana Pawła II skierowanego do młodych na Jasnej Górze 15 sierpnia 1991 roku:
"Waszym posłannictwem jest zabezpieczenie w jutrzejszym świecie obecności takich wartości, jak pełna wolność religijna, poszanowanie osobowego wymiaru rozwoju, ochrona prawa człowieka do życia począwszy od momentu poczęcia aż do naturalnej śmierci."

Drodzy Przyjaciele!
W dniach odchodzenia Sługi Bożego Jana Pawła II do Domu Ojca potrafiliśmy się wspaniale zorganizować na modlitwie. Korzystając z e-maili, sms-ów, telefonów, osobistych kontaktów - skupiliśmy się wówczas na modlitwie okazując miłość i szacunek Jego Osobie. Dziś trzeba, aby tak jak w tamtych dniach nastąpiła wielka mobilizacja naszych serc i umysłów w budowaniu cywilizacji życia i miłości.
"Nasza Droga" proponuje akcję obywatelską dla poparcia wzmocnienia, doprecyzowania konstytucyjnej ochrony życia. W naszym serwisie internetowym uruchomiliśmy specjalną stronę www.droga.com.pl/apel, na której można wyrazić swoje poparcie dla nowelizacji Konstytucji. Nasza redakcja zobowiązuję się do przekazania pełnej listy podpisów zainteresowanym parlamentarzystom. Prosimy przesyłać swoje wyrazy poparcia do 27 marca br. wieczorem - tak abyśmy zdążyli 28 marca - przed głosowaniem - wysłać listę deklaracji do Sejmu.
Szczęść Boże w budowaniu cywilizacji życia i miłości!
Redakcja Dwutygodnika Młodzieży Katolickiej "Nasza Droga"
Adresy mailowe oraz telefony parlamentarzystów dostępne w internecie na www.pro-life.pl

Uwaga! Weź udział w "Marszu dla życia" o wzmocnienie w Konstytucji RP ochrony życia człowieka "od poczęcia do naturalnej śmierci". Spotykamy się pod gmachem Sejmu w Warszawie przy ul. Wiejskiej w środę 28 marca br. o godz. 12.00.
 
 
 

 

 
グッチバッグコピー グッチ財布コピー