logo
Niedziela, 17 października 2021 r.
imieniny:
Antonii, Ignacego, Wiktora – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
Rekolekcje w Ognisku Miłości
 


Rekolekcje podstawowe "Bóg jest Ojcem, który kocha" organizuje Ognisko Miłości z Rogowa. Skupienie zaczyna się w poniedziałek, 2 sierpnia, a kończy w niedzielę, 8 sierpnia.
Nauki rekolekcyjne są kierowane zarówno do tych, którzy odczuwają potrzebę pogłębienia swojej wiary, jak i do wątpiących, szukających i niewierzących. Mogą w nich uczestniczyć wszyscy - duchowni, zakonnicy, świeccy, małżeństwa i bezżenni. Uczestnicy rekolekcji trwając przez pięć dni w milczeniu, na modlitwie i na słuchaniu Słowa Bożego, pod opieką Maryi otwierają się na obecność Zmartwychwstałego Pana i na przemieniające działanie Ducha i tworzą wraz z członkami Ogniska prawdziwą wspólnotę chrześcijańską.
Należy zabrać ze sobą: Pismo Św., różaniec, notes i długopis, śpiwór, pantofle na zmianę, potrzebne leki. Zgłoszenia można kierować listownie lub poprzez e-mail. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, datę urodzenia, zawód, adres, numer telefonu i termin rekolekcji. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w domu rekolekcyjnym zgłoszenia należy przesyłać w takim terminie, aby można było listownie potwierdzić jego przyjęcie.

Zobacz więcej: www.archidiecezja.lodz.pl/ognisko/4c.html