logo
Sobota, 13 sierpnia 2022 r.
imieniny:

Elwiry, Hipolita, Radosławy, Poncjana, Diany – wyślij kartkę

Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

Katoflix

sortuj wg. data dodania | autora | tytuł
Wieczór Chwały ze św. Janem Bosko
2020-01-31 10:00
W kościele pw. św. Wawrzyńca w Gutkowie wspólnota Słowo Życia przygotowała wieczór chwały ze św. Janem Bosko. Współczesne nam czasy skłaniają do wiary w skuteczność i moc środków ludzkich. Jako chrześcijanie jesteśmy powołani, by dawać świadectwo wiary w moc Boga. W jaki sposób?
 
Orkiestra z Mszany Dolnej i Piekiełka kolęduje na Jasnej Górze
2020-01-26 17:00
Po raz 24. na Jasnej Górze kolędowała Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej z Mszany Dolnej i Piekiełka pod dyrekcją Piotra Rataja. Do jasnogórskiego sanktuarium w niedzielę, 26 stycznia, wraz z muzykami tradycyjnie przybyły rodziny i bliscy. 
 
List Apostolski Aperuit Illis ustanawiający Niedzielę Słowa Bożego
2020-01-22 12:00
Wtedy oświecił ich umysły, aby rozumieli Pisma (Łk 24, 45). To jeden z ostatnich gestów, jakie uczynił Zmartwychwstały Pan, zanim wstąpił do nieba. Objawia się Uczniom, gdy są zgromadzeni, łamie z nimi chleb i otwiera ich umysły, aby pojęli Pismo Święte.
 
Polski Narodowy Chór Młodzieżowy z koncertem
2019-07-17 16:00
Polski Narodowy Chór Młodzieżowy (PNChM) to projekt artystyczno-edukacyjny skierowany do śpiewającej młodzieży między 18. a 26. rokiem życia: do uczniów i studentów wydziałów wokalnych szkół i akademii muzycznych oraz do najlepszych śpiewaków polskich chórów. Jest finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a prowadzony przez Narodowe Forum Muzyki.
 
Bp Pindel: szkaplerz zobowiązuje, nie zwalnia z wysiłku, uczy zaangażowania
2019-07-17 09:00
„Szkaplerz to znak podporządkowania życiu Matki Bożej” – przypomniał 16 lipca w Oświęcimiu bp Roman Pindel, który przewodniczył Mszy św. w kaplicy oświęcimskiego klasztoru sióstr karmelitanek bosych. Ordynariusz diecezji bielsko-żywieckiej sprawował liturgię z okazji wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Podczas odpustowej uroczystości kilkunastu wiernych przyjęło po raz pierwszy szkaplerz. 
 
Pielgrzymowanie Szlakiem ks. Sopoćki w intencji Mieszkańców Miasta Miłosierdzia
2019-07-16 15:00
15 lipca, w kościele św. Wojciecha, miało miejsce czwarte tegoroczne spotkanie na Białostockim Szlaku Pielgrzymkowo-Turystycznym „Śladami bł. ks. Michała Sopoćki”. Tym razem Rada Ruchów Katolickich Archidiecezji Białostockiej, na prośbę Stowarzyszenia Czcicieli Miłosierdzia Bożego „Michael”, Ruchu Rodzin Nazaretańskich, Przyjaciół Oblubieńca i wspólnoty Gloriosa Trinità zaprosiła wspólnoty archidiecezji i mieszkańców Białegostoku do udziału we Mszy Świętej i pielgrzymowania.
 
Na Wawelu odprawiono Mszę św. w intencji rodziców dzieci utraconych
2019-07-15 10:00
W 620. rocznicę śmierci Elżbiety Bonitacji, jedynej córki królowej Jadwigi i króla Władysława Jagiełły, w katedrze na Wawelu została odprawiona Msza w intencji rodziców, którzy utracili swoje dzieci. Inicjatorkami nabożeństwa były siostry jadwiżanki wawelskie wraz z Sodalicją Świętej Jadwigi Królowej. 
 
Wielka Rodzina Radia Maryja na Jasnej Górze
2019-07-14 14:00
28. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja trwa na Jasnej Górze w niedzielę, 14 lipca. Na placu jasnogórskim modli się ok. 100 tys. słuchaczy toruńskiej rozgłośni, a także widzów Telewizji Trwam z kraju i zagranicy oraz sympatyków dzieł powstałych wokół Radia Maryja.
 
Bp Pindel do oazowiczów: jesteście zaproszeni do chodzenia za Jezusem - na dobre i na złe
2019-07-13 11:00
„Co to znaczy uwierzyć w Jezusa? Co to znaczy chodzić za Nim, chodzić na dobre i na złe? – pytał bp Roman Pindel podczas Mszy św. z udziałem młodzieży i rodzin z Domowego Kościoła uczestniczących w I turnusie wakacyjnych rekolekcji oazowych różnych stopni. Wszyscy spotkali się 11 lipca w kościele NSPJ w Bielsku-Białej na Dniu Wspólnoty. 
 
Radość płynąca z Bożego Ducha zbliża do Chrystusa. Msza św. w dziesiątą rocznicę święceń kapłańskich
2019-05-30 11:00
- Dziękujcie dziś Bogu za tę radość waszego kapłańskiego trudu, która jest jednocześnie radością Kościoła. Radością Bożych Dzieci, tych starszych i najmniejszych, którym głosiliście Boże Słowo i którzy przyjmowali to Boże Słowo swoją wiarą - mówił metropolita krakowski, abp Marek Jędraszewski podczas Mszy ś
 
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
...