logo
Środa, 08 lipca 2020 r.
imieniny:
Arnolda, Edgara, Elżbiety, Prokopa, Eugeniusza, Grymbalda – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
sortuj wg. data dodania | autora | tytuł
Zaproszenie na Przystanek Jezus 2020 online
2020-07-02 11:00
Wspólnota św. Tymoteusza – Katolickie Stowarzyszenie w służbie Nowej Ewangelizacji zaprasza na XX jubileuszową edycję Ogólnopolskiej Inicjatywy Ewangelizacyjnej Przystanku Jezus, które odbędzie się w dniach 30 lipca – 1 sierpnia 2020 r. w wersji online.
 
„Budujemy arkę z naszych marzeń”. Festiwal Życia startuje już w poniedziałek!
2020-07-02 10:00
W tym roku nie w Kokotku, a indywidualnie lub w grupach w kilkudziesięciu lokalizacjach w Polsce. Organizatorzy przygotowali dla młodych hybrydową grę do rozegrania w realnym świecie.
 
Nauczyciele i Wychowawcy dziękują za trudny rok szkolny
2020-07-02 09:00
Dobiegła końca dwudniowa 83. Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę. Hasłem pielgrzymki były słowa: 'Świadkowie Prawdy', nawiązujące do stulecia urodzin św. Jana Pawła II i oczekiwania na beatyfikację ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Pielgrzymowanie w tym roku miało charakter głównie duchowego uczestnictwa.
 
Matka Boża Jagodna
2020-07-02 08:00
2 lipca przypada staropolskie święto liturgiczne Matki Bożej Jagodnej. Ma ścisły związek z obchodzoną w tym dniu do 1969 r. uroczystością Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Upamiętnia ona nawiedzenie św. Elżbiety przez Maryję, która dowiedziawszy się od anioła, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, czym prędzej wyruszyła z Nazaretu do mieszkającej w Ajn Karim kuzynki.
 
Przewodniczący Komisji Duszpasterstwa KEP zachęca do duchowego uczestnictw w Pielgrzymce Apostolstwa Chorych
2020-07-01 10:00
Drodzy Chorzy! Zapraszam Was do udziału w pielgrzymce poprzez transmisję telewizyjną, do włączenia się w duchowe dzieło Apostolstwa Chorych oraz proszę o wytrwałą modlitwę oraz ofiarowanie cierpienia i samotności w intencji nowych powołań kapłańskich – napisał metropolita katowicki, przewodniczący Komisji Duszpasterstwa KEP abp Wiktor Skworc w zaproszeniu na 55. Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolstwa Chorych na Jasną Górę.
 
Pielgrzymi z Pszczyny zamienili kilometry na
2020-07-01 09:00
Duchowi pielgrzymi 29. Pieszej Pielgrzymki z Pszczyny modlili się w środę, 1 lipca na Jasnej Górze. W Kaplicy Matki Bożej stawiło się 120 osób z parafii Wszystkich Świętych i Matki Bożej Różańcowej w Pszczynie, wraz z kapłanami, by kontynuować tradycję pielgrzymowania z Pszczyny na Jasną Górę. W tym roku formuła pielgrzymki miała charakter duchowy, wierni gromadzili się codziennie na modlitwie w swojej parafii w Pszczynie.
 
W Archidiecezji Krakowskiej trwa „Maraton modlitewny” za Kościół i Ojczyznę
2020-07-01 08:00
14 września 2019 r., w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, abp Marek Jędraszewski zaapelował do archidiecezjan o „wielki wspólnotowy czyn modlitewny”, aby w związku z papieskimi rocznicami wyrazić wdzięczność za dar Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II Wielkiego, a jednocześnie otoczyć modlitwą Polskę, Kraków i całą Archidiecezję Krakowską.  
 
 Powstała Konferencja Kościelna Amazonii
2020-06-30 12:00
Osiem miesięcy po zgromadzeniu Synodu Biskupów poświęcone Amazonii, które obradowało w październiku 2019 roku w Rzymie, został wprowadzony w życie ważny projekt posynodalny.
 
Bp Lechowicz: W posłudze duszpasterza Polonii ważna jest otwartość na drugiego człowieka
2020-06-30 11:00
W posłudze duszpasterza Polonii ważna jest przede wszystkim otwartość na drugiego człowieka i na nowe wyzwania. Możliwe jest to dzięki otwartości na Pana Boga i osobistej więzi z Nim – powiedział bp Wiesław Lechowicz, delegat KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej po zakończeniu kursu propedeutycznego dla duszpasterzy polonijnych. 
 
Popatrz w oczy Jezusa
2020-06-30 10:00
Nie bój się! Wypłyń dalej na jezioro swojego życia i Jemu zaufaj! A kiedy będzie trudno, kiedy będzie tak bardzo bolało, kiedy będzie trzeba zdawać trudny egzamin ze swojego życia, to zawsze zobacz oczy Jezusa. Spójrz w te oczy dające siłę i nadzieję. I nie bój się Mu powiedzieć, że giniesz. Nie bój się zawołać jeszcze raz w bezsilności: „Panie ginę!”...
 
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
...
 

 
 

 

 
グッチバッグコピー グッチ財布コピー