logo
Piątek, 29 maja 2020 r.
imieniny:
Benity, Maksymiliana, Teodozji, Urszuli, Bogusławy – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
Facebook
 
Drukuj
A
A
A
 
”Malowane Nadzieją” po raz 15.
 


Już po raz 15. w Łódzkiej Manufakturze, odbywa się wystawa „Malowane Nadzieją”, poprzedzająca aukcję charytatywną, organizowaną przez Katolickie Duszpasterstwo Niepełnosprawnych Archidiecezji Łódzkiej.
 
Przy głównym wejściu do Manufaktury, od dziś do 20 marca, każdy odwiedzający centrum handlowe, może oglądać pisanki i obrazy, przygotowane na tegoroczną aukcję. Uroczystego otwarcia wystawy, dokonał ks. kan. Piotr Kosmala, archidiecezjalny duszpasterz osób niepełnosprawnych, pomysłodawca i organizator wystawy oraz aukcji.
 
- „Każdego roku dziękuję wszystkim artystom, którzy tak licznie i chętnie wykonują swoją pracę przede wszystkim na strusich pisankach. Od pewnego czasu, na naszych wystawach obecne są także obrazy. W tym roku zostały przygotowane 52 prace. To jest 37 jajek strusich, pięknie przyozdobionych i 15 obrazów.” – mówił podczas otwarcia wystawy ks. Kosmala.
 
 
Aukcja przygotowanych prac odbędzie się w andel’s Hotel Łódź, (ul. Ogrodowa 17) w poniedziałek 21 marca br. o godz. 18:00. Dochód z aukcji zostanie przekazany na organizację turnusów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej /www.niesparwni.pl/ . 
 
Zobacz także
 
___________________
 
 reklama
 
 
 

 

 
グッチバッグコピー グッチ財布コピー