logo
Piątek, 19 października 2018 r.
imieniny:
Michaliny, Michała, Piotra, Jana, Pawła, Izaaka – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji
 

ISMCH

___________________
 
 reklama
 
Grażyna Olsztyn
Miłosierny Boże, niech się stanie Wola Twoja, jeśli mogę, to proszę Cię o Łaskę uzdrowienia i pojednania z Tobą dla Jana. Zagubił się w tej ziemskiej pielgrzymce i nie jest świadom jak bardzo potrzebuje Ciebie teraz w tej śmiertelnej chorobie. Amen
Maciej Józefów
Proszę o modlitwę, aby Pan Bóg rozwiał moje wątpliwości na temat wiary i pomógł mi powrócić na swoje łono. Z góry dziękuję!
ula Brzozów
DZIĘKUJĄC PANU Bogu ZA WSZYSTKIE ŁASKI UZDROWIENIA Tomasza, PROSZĘ O MODLITWĘ O DALSZE UZDROWIENIE DLA TOMASZA. BÓG ZAPŁAC., oraz o zdrowie dla Laury i wojtusia.Bóg zapłac
Jan
Proszę za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o ochronę od zła w każdej postaci dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Amelii i Jana, opiekę w czasie podróży oraz o obfite błogosławieństwo Boga Ojca wszechmogącego w każdym dniu życia, a szczególnie w budowie domu. Amen
Paweł Zakopane
Matko Boża proszę za Twoim wstawiennictwem u tronu Boga Ojca o jak najszybsze wyjście ze szpitala dla mojego kolegi Tadeusza
Marcin
Jezu powierzam Ci moją rodzinne , proszę o łaskę wiary, zdrowia ,szczęścia , miłości i dobrobytu. Jezu uchroń Remigiusza od nałogu narkotykowego , oraz innych nałogów, wskaż mu drogę wiary, miłosierdzia i przebaczania .Jezu ufam Tobie , Ty się tym zajmij. Proszę o opiekę podczas egzaminu , abym zdał w dnu 15 października ,Jezu bądź ze mną ,Matko Nieustającej Pomocy bądź ze mną .
Magdalena
PROSZĘ O MODLITWĘ O NAWRÓCENIE MĘŻA I URATOWANIE MAŁŻEŃSTWA.
Adam
Proszę za o uwolnienie Kacpra od wpływów demonicznych i Boże Błogosławieństwo dla Niego i rodziny.
Jan
Za wstawiennictwem Św. Faustyny proszę o miłosierdzie Boże nad naszymi grzechami i obfite błogosławieństwo we ważnej sprawie dla całej rodziny.
Jan
Proszę Maryję Pannę o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby przez Swoją wszechmoc udzielił naszej rodzinie zdrowia, opieki od zła, odpuszczenia grzechów i błogosławieństwa we wszystkich sprawach, które mamy w sercu. Amen
Bogdan z Warszawy
za spokój duszy moich kochanych rodziców, Andrzeja i Sabiny. Nie byłem dla nich kochanym synem i tak dużo złego im uczyniłem. Teraz gdy zapalam świece na ich grobie bardzo żałuję ale nie potrafię się żarliwie modlić.
Beata Tychy
Mam 34 lata,mam na imię Beata,2 października obchodzę urodziny,proszę o modlitwę za mnie o Potrzebne łaski,Błogosławieństwo Boże,o opiekę swojego Anioła Stróża i Maryii,o Miłość do Pana Boga siebie samej,i bliżnich i o pokorę serca,i cud uzdrowienia z zaburzeń chormonalnych.by Pan postawił mi dobrego lekarza w tej dziedzinie,i by dobry Bóg ustrzegł mnie przed braniem tych szkodliwych chormonów, które wyniszczają organizm ,a jestem jeszcze młodą osobą ,Bóg zapłać za modlitwę Beata.
Joanna
prosze o poprawę zdrowia Babci oraz dar drugiego dzieciątka ASia i Adam
aga
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża o zmianę pracy...
Robert-Poznań
Szczęść Boże.Proszę o modlitwę w intencji przemiany serca dla chłopca o imieniu Marcin.
Marek z Siemiatycz
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej mamy. Proszę również o modlitwę za mnie,bo już nie wiem co mam zrobić ze swoją samotnością
Ela, Lubaczów
Proszę o modlitwę w intencji Tadeusza, o uzdrowienie jego kręgosłupa i dar głebokiej wiary.
Ania
Maryjo, ratuj mnie i moja rodzine. Mam niechęć do nawrócenia. Bunt. Nie chodzę do spowiedzi. Jestem zablokowana i zbuntowana. Mam problem z rachunkiem sumienia.
Mateusz, Wrocław
Abym w nowym roku akademickim wzrastał w wierze i w powołaniu do kapłaństwa, aby Duch Święty obdarzał mnie swoimi darami, szczególnie darem mądrości, a Maryja trzymała za rękę i prowadziła do swego Syna.
Damian
Poproszę o modlitwę za moją siostrę cioteczną Ulę. W tym dniu 22/09/18 przebywa w szpitalu czekając na leczenie nowotwora piersi, który wyszedł na zewnątrz po około 1 roku po zrobieniu biopsji. Stan jest poważny, ma teraz przetaczaną krew bo straciła dużo krwi. Czeka na chemię i laser. Lekarz powiedział że to bardzo poważna sprawa. Ula jest matką 2 latka. Dzięuję. Damian.
 
1  
2  
3  
4  
5  
...
 

Patron DniaŚwięci męczennicy
Jan de Brebeuf, Izaak Jogues, prezbiterzy,
oraz Towarzysze


Jan Brebeuf, Izaak Jogues, Karol Garnier, Antoni Daniel, Gabriel Lalemant, Noel Chabanel, Jan de Lalande i Rene Goupil, francuscy jezuici, byli misjonarzami pracującymi wśród Indian Huronów i Irokezów w Ameryce Północnej, przede wszystkim w Kanadzie. Wszyscy zostali umęczeni przez Indian w latach 1642-1649. Papież Pius XI beatyfikował ich w 1925 r., a kanonizował - w roku 1930.

jutro: św. Jana Kantego, prezbitera

wczoraj
dziś
jutro