logo
Wtorek, 26 października 2021 r.
imieniny:
Ewarysta, Lucyny, Lutosławy, Demetriusza – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
skrzynka intencji
___________________
 
 reklama
 
Anna Szczecin
Bardzo proszę o modlitwę aby zaginiony Borys odnalazł się cały i zdrowy.
Anna Szczecin
Bardzo proszę o modlitwę aby zaginiony Bogdan odnalazł się cały i zdrowy.
Łukasz Warszawa
W dniu 11.10.2021 o godzinie 11:50 mam Komisję Lekarską ZUS i lekarza konsultanta ZUS w sprawie renty i proszę o modlitwę bym utrzymał rentę oraz proszę o modlitwę bym otrzymał rentę na stałe i bym otrzymał częściową niezdolność do pracy na czas nieokreślony czyli na stałe. Bardzo serdecznie dziękuję za modlitwę.
Opoczno
Boże proszę Cię o zdrowie dla moich dzieci i siły i zdrowie dla mnie oraz mojego męża. Błogosław, moim rodzicom i babci. Beata
Anna i Piotr
Proszę o modlitwę za to, aby Bóg pozwolił naszej córce Agnieszce zaakceptować jej przypadłość jąkania się, i nauczył ją z tym żyć.
Adam Gdynia
Proszę o pomoc w znalezieniu korzenia moich zmartwień w życiu z jakimi się znagam
Agata, Jarosław
Bardzo proszę o modlitwę w intencji pomyślnego ukończenia studiów doktorskich i obrony pracy.
Anna Szczecin
Bardzo proszę o modlitwę by Pan Bóg błogosławił moją posługę katechetyczną w nowym roku szkolnym.
Agata
Proszę o modlitwę w podziękowaniu za znalezienie przez mojego niepełnosprawnego męża pracy, zgodnej z jego kwalifikacjami.
Rafał
Proszę o modlitwę w intencji o wiarę, wytrwałość, pracę, dla siostrzeńców o odnalezienie się w nowej szkole, rozwój, dla siostry o załatwienie spraw bytowych, pracę oraz wzrost duchowy.
Michał, Czarny Dunajec
Proszę o łaskę uzdrowienia mojego taty Alojzego z bardzo ciężkiej choroby.
Mariusz Zduńska Wola
Proszę o modlitwę za rodziców - Zofię i Tadeusza Studnickich. W intencji związku Mariusza i Aldony, zdrowia dla nas i naszych rodzin, oraz o wybór dla Nas trafnych decyzji życiowych . Podziękowania za wszystkie łaski Boże które już otrzymaliśmy. Prosimy o ochronę przed wszelkim złem.
Barbara
Proszę o modlitwę ponieważ znalazłam się w trudnym momencie swojego życia. Po 15 latach odezwał się do mnie mężczyzna moja pierwsza wielka miłość. Niestety teraz z pewnych życiowych powodów nie możemy być razem, choć uczucie wróciło. Proszę o modlitwę, aby nasza sytuacja się wyjaśniła , i abyśmy mogli być jeszcze razem czego oboje tak bardzo chcemy.
Jolanta Legnica
prosze laske nawrocenia dla mojego syna michala i jego partnerki alicji .prosze dla nich o laske sakramentu malzenstwa i pokuty . prosze o dar mowy i odsuniecie wszelkich lekow od mojej ukochanej 3 letniej wnuczki michalinki . prosze aby rodzice wychowali ja w duchu chrzescianskim . prosze o ulozenie zycia zawodowego dla mojego syna michala.prosze o interwencje i opieke matki boskiej dla nich
Jolanta Legnica
Prosze o uzdrowienie duszy i ciala od lutego zmagam sie z choroba i po ludzku juz nie daje sobie rady. blagam o wsparcie modlitewne Jola
Jacek Zielonka
Najukochańsza Matko, Królowo Nieba i Ziemi proszę jako Twe dziecko i grzesznik jednocześnie o Twe wstawiennictwo u swego Syna Jezusa. Proszę Cię Mamo wstaw się za moją żoną Magdaleną, która odeszła do kochanka by zakochała się w Twym Synu. Proszę by się nawróciła i na końcu wróciła do męża Jacka i córeczki Anny. Spraw też by jak najszybciej zrezygnowała z rozwodu. Jezu ufam Tobie. Jezu Ty się tym zajmij
Jan
Panie Jezu proszę o zdrowie, przebaczenie grzechów, ochronę od zła i błogosławieństwo dla Ireny, Teresy oraz rodzin: Piotra, Aleksandra, Kazimierza, Anny, Sandry, Joanny i Jana.
Kasina W .
Proszę o modlitwę w intencji synka Bartka,o pomyślny przebieg zabiegu jutro,oraz o zdrowie dla niego...
Kamila
Proszę o modlitwę o przebaczenie za grzechy moje i moich bliskich. Dzękuję za dotychczasowe łaski i opiekę Bożą i Matki Najświętszej. Proszę o modlitwę o uzdrowienie duszy i ciała synów, męża i mojej o uwolnienie nas z sideł złego, o łąskę wiary i nawrócenie, o wybaczenie bliskim i pojednanie się rodziny. Proszę o modlitwę za zmarłych rodziców, siostrę Jankę i jej męża, za zmarłego brata Stacha i jego żonę i syna i innych członków rodziny. Bóg zapłać za modlitwę!
Jacek Zielonka
Duchu Święty proszę ześlij dar wiary mojej żonie Magdalenie. Proszę by odeszła od kochanka i wróciła do męża Jacka i do córki Anny. Jezu Twoja wola niech się wypełni
 
1  
2  
3  
4  
5  
...
 

Patron Dniaśw. Demetriusz
męczennik

Wszystko co na pewno wiadomo o św. Demetriuszu to to, że został umęczony podczas prześladowania za Dioklecjana w Sirmium w Dalmacji ok. roku 306. Począwszy od V wieku Tesalonika była ośrodkiem kultu św. Demetriusza. Jedna z legend mówi, że Święty był obywatelem Tesaloniki, którego uwięziono i bito bez sądu za głoszenie słowa Bożego. Jako święty był bardzo popularny a dziś nadal jest popularny na Wschodzie.

jutro: bł. Emiliany

wczoraj
dziś
jutro