logo
Środa, 08 lipca 2020 r.
imieniny:
Arnolda, Edgara, Elżbiety, Prokopa, Eugeniusza, Grymbalda – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
skrzynka intencji
 
___________________
 
 reklama
 
Ewelina Warszawa
Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, aby ono przetrwało to co się dzieje i abyśmy zamieszkali w Gdańsku i tam budowali nasz dom. Proszę, abyśmy się naprawdę kochali i szanowali. Proszę też o szczególną ochronę naszego małżeństwa przez Najświętszą Maryję Pannę. Ewelina
Dorota
Boże mój ukochany, jedyny, prawdziwy! Nie bądź bez odpowiedzi na nasze modlitwy - o dar potomstwa. Pobłosław nam. Dorota & Stanisław
Ania lubuskie
Proszę o modlitwe, mam jutro (pon) o 13 rozmowe o prace. Nie mam pracy juz od roku. Bog zaplac!
Krystyna Luboń
Proszę o łaski potrzebne dla Sylwii.
Iza, Poznań
Proszę o modlitwę o światło Ducha Świętego, abym natrafiała i aplikowała na oferty takiej pracy, którą będę w stanie w końcu utrzymać. Odkąd skończyłam studia, czyli od prawie 12 lat nie mam pracy i mieszkam z rodzicami, bo nie potrafię utrzymać zatrudnienia dłużej jak trzy miesiące.
Hanna
Prosze o modlitwe w intencji mojej corki, zeby znalazla prace, dobrego meza I droge do Boga.
Krystyna Ontario
Prosze o modlitwe ukazania prawdy w sprawie beznadziejnej, o ratunek od zlych ludzi, ktorzy znecali sie nad nasza rodzina z dziecmi...Bog zaplac.
Ewelina
Proszę z całego serca o modlitwę za moją mamę Teresę o uzdrowienie, poprawę zdrowia z powaznej choroby niewydolności nerek, ma cukrzycę ciśnienie. Proszę o modlitwę z całego serca.
Joanna Kraków
Z największą ufnością proszę o cud uzdrowienia Małgosi i o łaski dla niej potrzebne. Joanna
Karolinka
Bardzo proszę modlitwę w intencji poprawy złej sytuacji w pracy, podwyżkę oraz awans bądź zmianę pracy na lepszą. Niech Pan miłosierny uzdrowi moje życie.
Krystyna Luboń
Proszę o łaski potrzebne dla Sylwii.
Przemysław Grudziądz
Proszę o modlitwę w intencji abym pokochał Boga,o świętą wytrwałość w łasce Bożej,o przymnożenie wiary,o mądrość,o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny a także dla Justyny i kolegów Pawła i Pawła,o łaskę powstania z nałogu dla mojej cioci oraz dla taty Justyny i kolegów Daniela i Marcina,żebym znalazł sobie dobrą żonę i przyjaciół,o dobrego męża dla Justyny,aby Bóg uzdrowił moją seksualność,o błogosławieństwo finansowe,aby koledzy Paweł i Paweł się pogodzili,o łaskę płaczu nad swoimi grzechami,o przerwanie więzów samotności,o łaskę wdzięczności za otrzymane łaski,o łaskę zbawienia dla nas,aby moja relacja z Jezusem się poprawiła,abym powstał z nałogu,o łaskę zdrowia dla rodziców,aby Justyna została uzdrowiona z nerwicy i depresji,o uzdrowienie mojego kolegi Mariusza z raka,aby wszystkie osoby które od 13 maja zaczęły odmawiać Nowennę Pompejańską dały radę ją domówić,abym zdał kurs na wózki widłowe.
Danuta Ruda Śląska
Prosze o modlitwe w intencji mojego śp. męża Zygmunta o radość życia wiecznego dla niego
Emilia
Proszę o modlitwę w intencji Piotra o uwolnienie od alkoholu oraz wpływu złych ludzi którzy go otaczają
Kamila Warszawa
Proszę o modlitwę za Kamila, proszę o modlitwę aby moj związek przetrwał, aby Kamil mi wybaczył, proszę o wzajemną miłość oraz zrozumienie. Dziękuję
Rafał Tychy
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o Bożą opiekę przed Złym
Monika Kraków
Prosze o modlitwę za mnie i za mojego narzeczonego. O dobry wybór drogi życiowej dla nas.
Agnieszka Pruszków
Proszę o modlitwę za zmarłą Wandę Wars.
Matka
Błagam o modlitwę żeby zięć się opamiętał zostawił kochankę i wrócił do żony i dziecka.
Bogumila Paryz
O Panie Jezu, przerwij zly wplyw Andrzeja , na swojego syna Szymona. Wyrwij Szymona ze szponow Ojca, ktory niszczy Jego dusze, i przemien Jego Dusze na swoja chwale.
 
1  
2  
3  
4  
5  
...
 

Patron Dniaśw. Grymbald
 
opat Newminster

Św. Grymbald urodził się we Flandrii w IX wieku. Jako młody człowiek został mnichem. Wówczas poznał go jadący do Rzymu król Alfred. Objąwszy później tron, wezwał świętego, jak również innych uczonych cudzoziemców, do Anglii. by z ich pomocą podnieść poziom oświaty swych poddanych. Św. Grymbald był szczególnie znany ze względu na znajomość Pisma św. i umiejętności muzyczne. Przybywszy do Anglii, zamieszkał w Oksfordzie, gdzie kierował szkołą, niedawno tam zbudowaną. Wkrótce jednak musiał opuścić Oksford. Przyczyniły się do tego sprzeciwy i zazdrość tamtejszych nauczycieli. Św. Grymbald pojechał do Winchesteru. Nadal cieszył się szacunkiem i poważaniem króla. Spędził w Anglii osiemnaście lat. Będąc już w podeszłym wieku poważnie zachorował. Przyjąwszy pobożnie wiatyk, trzy dni pozostawał w ścisłej łączności z Panem. Czwartego dnia, 9 lipca 903 roku, wspólnota zebrała się wokół niego na modlitwie. Św. Grymbald oddał ducha.

jutro: św. Weroniki

wczoraj
dziś
jutro
 
 
 

 

 
グッチバッグコピー グッチ財布コピー