logo
Piątek, 30 października 2020 r.
imieniny:
Augustyny, Przemysława, Marcela, Zenobii – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 
 
skrzynka intencji
 
___________________
 
 reklama
 
Magdalena
Jezu proszę o rozwiązanie problemów z pracą i kłopotów finansowych
Malgorzata Hannover
Prösba o laske nawröcenia dla 36-letniego syna Piotra E. i odzyskanie zdrowia psychicznego. Prösba o laske milosierdzia dla jego matki Malgorzaty B.oraz laske w wytrwaniu w modlitwie o nawröcenie Syna.
Mirosława
proszę o wsparcie modlitewne o uwolnienie i uzdrowienie dla Weroniki i Kuby młodego małżeństwa sakramentalnego dzisiaj o 15 mają spotkanie z ks egzorcystą Bóg zapłać
Jan
Panie Jezu udziel nam zdrowia i obfite błogosławieństwo w każdej sprawie. Amen
Ania Bielsko - Biała
Prosimy wraz z mężem o modlitwę w intencji zdrowia i szczęśliwego rozwiązania dla naszego nienarodzonego jeszcze dziecka. Na badaniach dowiedzieliśmy się o dużym ryzyku wystąpienia chorób genetycznych, nawet tych ciężkich, u naszego maleństwa. Prosimy także w intencji umocnienia naszej małżeńskiej więzi, o łaskę modlitwy, pokorę i pokój serca. Błagamy o modlitwę ufając w Miłosierdzie Boże i opiekę Matki Bożej. Wielkie Bóg zapłać.
Sucha Beskidzka
O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.
Krystyna Luboń
Proszę o łaski potrzebne dla Sylwii.
Grzegorz, Wodzisław Śląski
proszę o modlitwę za Janinę o uzdrowienie z koronawirusa
maria
w intencji córki o dobrą pracę i pomoc bożą w wychowaniu syna Bóg zapłać
Bogna
Szczęść Boże, proszę o modlitwę w intencji moich synów Kubusia i Kacperka aby byli zdrowi i bezpieczni, by uchronić ich przed tą epidemią.
Katarzyna, Poznań
O niebo dla księdza Władysława sdb, zmarłego wskutek powikłań choroby covid-19.
Katarzyna, Poznań
Proszę o bezpieczeństwo w nieuniknionej podróży i o zachowanie od koronawirusa w związku ze spotkaniem i konferencją dużej grupy osób.
Marzena Lodz
Prosze Was o wstawiennictwo i modlitwe u Jezusa i Maryji abym bez problemu otrzymala przedluzenie umowy. Abysmy mieli zapewniona prace. Prosze takzez aby Bog udaremnil dzialania zlego w mojej pracy po przez kolege Wojtka. Aby nie mogl mi w zaden sposb zaszkodzic. Bardzo mnie niszczy psychicznie, wywzsza sie nade mna, pokazuje ze jestem nikim, ze nic nie umiem. Prosze aby Bog zakonczyl ten temat i udaremnil jego dzialania. Aby kierownictwo dostrzeglo jego manipulacje i prawdziwe intencje, aby to zakonczylo. Abym sie go nie bala. Bog zaplac,
Jan
Matko Najświętsza uproś dla Nataszy, Martyny,Ireny, Michała,Jana oraz rodzin: Piotra, Aleksandra, Kazimierza i Anny zdrowie, odpuszczenie grzechów, opiekę od zła i obfite błogosławieństwo Pana Boga.
Jawiszowice
Proszę o modlitwę o zdrowie dla córki Mirosławy ,Błogosławieństwo Boże,opiekę Matki Bożej ,uzdrowienie z astmy, o lżejszą pracę w szkole. Mama.
Grzegorz; Wodzisław Śląski
proszę o modlitwę za mnie o uzdrowienie dziękuję z Bogiem
Ala
O uzdrowienie na duszy i ciele, o ochronę przed koronawirusem, o ustanie pandemii i pokój na świecie, o dobrą pracę, o pomoc w rozwiązywaniu problemów finansowych, o Łaskę przyjaźni i miłości, o zrozumienie wśród ludzi, o Dary Ducha Świętego, o nawrócenie ojca, o życie wieczne dla zmarłych z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące, intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.
Natalka, Wrocław
Proszę o modlitwę za Ewę, która bardzo cierpi - o zdrowie dla niej, nadzieję, której już nie ma i siłę do walki z chorobą. Bóg zapłać!
Monika Modlin Twierdza
O pomoc w nauce, o dary Ducha Świętego, o łaskę napisania poprawnie pracy i o zdanie egzaminu ze szkolenia specjalistycznego organizacja pomocy społecznej
Grzegorz, Wodzisław Śląski
proszę o modlitwę za Grzegorza o uzdrowienie z kontuzji
 
1  
2  
3  
4  
5  
...
 

Patron Dnia


św. Marcel
 
męczennik

Św. Marcel był centurionem legionu rzymskiego. W 298 roku, gdy uroczyście obchodzono urodziny cesarza Maksymiliana. Marcel jako chrześcijanin odmówił wzięcia udziału w pogańskich ceremoniach, rzucił broń i odznaki wojskowe. Wtrącono go do więzienia a sąd w Tangerze wydał wyrok śmierci za dezercję i bezbożność. Św. Marcel został ścięty 30 października istnieją autentyczne akta tego procesu.

jutro: św. Wolfganga

wczoraj
dziś
jutro