logo
Wtorek, 05 lipca 2022 r.
imieniny:
Antoniego, Bartłomieja, Karoliny, Marii Goretti – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

Katoflix

skrzynka intencji
 
___________________
 
 reklama

katolicyzm

Jan
Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa o zdrowie, ochronę od zła, szczęśliwą podróż i błogosławieństwo dla całej rodziny.
Anna/Szczecin
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Małgorzaty i Krzysztofa o umocnienie ich miłości.
Lidia
O zdrowie dla Kazimiery i Piotra Błaszczyków, i ich rychłe wyjście ze szpitala.
barbara
Proszę o modlitwę za zmarłego Henryka Stoparek.
barbara
Proszę o modlitwę w intencji zmarłego dziadka - Henryka, by dostąpił zbawienia i szybko spotkał się z naszym wszechmogącym Bogiem. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę.
Agata
Proszę o modlitwę w intencji dla Angeliki, aby w najbliższym czasie z Bożą Pomocą podjęła pracę zawodową..
Monika
Błagam o modlitwę w sprawie pracy, nie mam już sił i nadziei, Monika
Zambrów
Proszę o modlitwę za mnie w intencji pozytywnego przejścia komisji lekarskiej i możliwości dalszej służbie Ojczyźnie Żołnierz Wojska Polskiego Maciej
Agnieszka
Błagam o modlitwe wysłuchania mnie przez BOGA zeby wysłuchał moich modlitw, błagań długo modlących
justyna
Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia psychicznego i dużej siły psychicznej dla dzieci - żeby zdały bardzo dobrze sprawdziany , nie bały sie szkoły. Żeby syn nie miał nerwicy - i problemów z sercem.
Robert Budziński Glasgow
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny,żeby udało nam się wrocić do Polski z emigracji do września 2022r. Dziękuję za modlitwę. Robert Budziński
justyna
Proszę o modlitwę o zdrowie dla chorej na covid teściowej Stasi i tescia Zdzisława, o ich powrót do zdrowia, wrócenie do normalnej saturacji. Sytuacja jest bardzo zła. Proszę o westchnięcie do Boga w tej intencji. Bóg zapłać.
ITALY
Proszę o modlitwę o znalezienie pracy i rozwiązanie problemów finansowych mojej rodziny. ROSARIA RUSSO
Sławomir Piaseczno
Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus, na wieki wieków, Amen. Ja grzeszny człowiek jestem niegodny by otrzymać dar o który śmiem prosić. Lecz wiem że Miłosierdzie Pańskie jest nieskończone i niepojęte ludzkim rozumem. W pokorze serca, umysłu i ducha błagam Pana Naszego Jezusa Chrystusa o dar uzdrowienia mojej mamy Lidii z poważnej choroby. Proszę ponadto o modlitwę do Przenajświętszej Maryi Panny o wstawiennictwo w mojej intencji. Najserdeczniejsze Bóg zapłać za każdą choćby najkrótszą modlitwę.
Renata
Maryjo błagam Cię gorąco o łaskę zdrowia psychicznego i Twoje miłosierdzie dla naszej rodziny. Proś Jezusa, aby odmienił nasze serca i pocieszył nas. Mamo, Ty wszystko możesz. Dziękuję Ci Mateczko.
Grzegorz Wodzisław Śląski
proszę o modlitwę za mnie Grzegorza o uzdrowienie i nawrócenie z nałogów. dziękuję, z Bogiem!
kasia Poznań
o radość życia wiecznego dla Jurka
Bożena
Bardzo proszę i błagam o modlitwę o cud poczęcia dziecka łaskę macierzyństwa i ojcostwa dla Danusi i Mateusza. Bóg Zapłać za każdą modlitwę każde westchnienie do Boga Ojca Dawcy Życia.
Maciej Inowrocław, Toruń
Proszę Was o pomoc, modlitwę. Leżę w cowidzie w izolacji tracąc równowagę psychiczną a jeszcze wisi brak pracy. Od 6 miesięcy, śmierci taty mojego, proszę Boga o pomoc w znalezieniu pracy. Mam jeszcze siłę do wierzenia Bogu, do modlitwy. W tym kryzysie pokonałem nałogi, z wieloma grzechami wygrałem ostatecznie. Proszę Boga o pomoc, marzę o dobrej pracy i bezpieczeństwie rodziny. Jestem instruktorem nauki jazdy i trzymajcie kciuki żebym znalazł po tej niekończącej się chorobie, pracę.
Natalia Kraków
Gorąco proszę o poznanie dobrego męża. Niech dobry Bóg postawi na mojej drodze odpowiedniego człowieka, prawdziwą miłość, który mnie pokocha i nie skrzywdzi. O łaskę żeby go nie przoczyć i nie mieć wątpliwości. O to samo proszę dla poszukujących koleżanek oraz o dobre żony dla moich braci. Za modlitwę serdeczne Bóg zapłać!
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
...
 

Patron Dniaśw. Antoni Maria Zaccaria
kapłan

Św. Antoni Maria Zaccaria urodził się w Cremonie w 1502 roku. Studiował medycynę w Padwie, ale zrezygnował z tego zawodu i został kapłanem Diecezjalnym. W 1530 roku założył kongregację kleryków regularnych św. Pawła. Chciał, by jego zakon był przeniknięty duchem Apostoła Narodów i dał go braciom za patrona. Od kościoła św. Barnaby w Mediolanie, gdzie osiedlił się nowy zakon, nazwano ich barnabitami. Św. Antoni wyniszczony gorliwą pracą apostolską umarł w Cremonie 5 lipca 1539 roku.
 

orazśw. Maria Goretti
dziewica i męczennica

Św. Maria Goretti urodziła się w 1890 roku w ubogiej rodzinie wieśniaczej w Corinaldo koło Ankony. W kilka lat później rodzina przeniosła się pod Nettuno. Wkrótce umarł ojciec. Maria pomagała matce w obowiązkach domowych i opiekowała się rodzeństwem. W wieku lat 12, gdy przeciwstawiła się grzesznym żądaniom młodzieńca mieszkającego w tym samym domu, została przez niego zasztyletowana 5 lipca 1902 roku.

jutro: bł. Teresy Ledóchowskiej

wczoraj
dziś
jutro