logo
Wtorek, 05 lipca 2022 r.
imieniny:
Antoniego, Bartłomieja, Karoliny, Marii Goretti – wyślij kartkę
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

Katoflix

skrzynka intencji
 
___________________
 
 reklama

katolicyzm

Natalia Kraków
Gorąco proszę o nawrócenie i uzdrowienie z choroby mojego brata Karola, powrót do normalnego życia, podjęcie pracy, zdrowie. O błogosławieństwo i pomoc dla obu moich braci. Serdecznie Bóg zapłać, Natalia.
Natalia Kraków
Panie Jezu, za wstawiennictwem Wspólnoty błagam o pomoc, pociechę fizyczną i duchową oraz wiarę i nadzieję, dla mojej Babci, która przebywa w Domu Opieki i nie mam jak jej pomóc. Proszę o zdrowie Babci oraz o szczęśliwą odmianę losu. Serdeczne Bóg zapłać, Natalia.
Natalia
Błagam o nawrócenie i przemianę serca dla Rafała. O wyzwolenie z nałogów i sideł zła. Będę pamiętać o Was w modlitwie. Serdeczne Bóg zapłać! Natalia.
MAŁGORZATA
Proszę Boże , okaż swoje miłosierdzie i pomóż mojemu synowi sprzedać jeszcze w tym tygodniu samochód ciężarowy by mógł opłacić długi .
Bożena
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o dar potomstwa cud poczęcia dziecka dla Danusi i Mateusza. JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ. Bóg zapłać
Agnieszka Redhill
Proszę o opiekę i Boże błogosławieństwo nad nastoletnią Sienna, która wpadła w złe towarzystwo i pogubiła się.
Ania
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego układu pokarmowego, żołądka, jelit, szczęki, alergii pokarmowych, o pracę zdalną, która pozwoli mi wyprowadzić się z domu, o ochronę przed covidem, oraz o codzienne umacnianie relacji z Mateuszem. Amen
Monika Łapy
Proszę o łaskę powrotu do zdrowia dla Kamila. Bóg zapłać
Mateusz
Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji wartościowej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków. Bóg zapłać!
Przemysław Kraków
Prośba o modlitwę w intencji znalezienia nowej pracy i błogosławieństwa dla mnie, mojej rodziny i bliskich. Bóg zapłać
Marta Kraków
1.O Radość życia wiecznego dla Janusza ,Krystyny,Anieli, Czesława 2.O błogosławieństwo Boże dla Izabeli i Marty
Anna Szczecin
Bardzo proszę o modlitwę aby zaginiony Borys odnalazł się cały i zdrowy.
Anna Szczecin
Bardzo proszę o modlitwę aby zaginiony Bogdan odnalazł się cały i zdrowy.
Łukasz Warszawa
W dniu 11.10.2021 o godzinie 11:50 mam Komisję Lekarską ZUS i lekarza konsultanta ZUS w sprawie renty i proszę o modlitwę bym utrzymał rentę oraz proszę o modlitwę bym otrzymał rentę na stałe i bym otrzymał częściową niezdolność do pracy na czas nieokreślony czyli na stałe. Bardzo serdecznie dziękuję za modlitwę.
Opoczno
Boże proszę Cię o zdrowie dla moich dzieci i siły i zdrowie dla mnie oraz mojego męża. Błogosław, moim rodzicom i babci. Beata
Anna i Piotr
Proszę o modlitwę za to, aby Bóg pozwolił naszej córce Agnieszce zaakceptować jej przypadłość jąkania się, i nauczył ją z tym żyć.
Adam Gdynia
Proszę o pomoc w znalezieniu korzenia moich zmartwień w życiu z jakimi się znagam
Agata, Jarosław
Bardzo proszę o modlitwę w intencji pomyślnego ukończenia studiów doktorskich i obrony pracy.
Anna Szczecin
Bardzo proszę o modlitwę by Pan Bóg błogosławił moją posługę katechetyczną w nowym roku szkolnym.
Agata
Proszę o modlitwę w podziękowaniu za znalezienie przez mojego niepełnosprawnego męża pracy, zgodnej z jego kwalifikacjami.
 
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
...
 

Patron Dniaśw. Antoni Maria Zaccaria
kapłan

Św. Antoni Maria Zaccaria urodził się w Cremonie w 1502 roku. Studiował medycynę w Padwie, ale zrezygnował z tego zawodu i został kapłanem Diecezjalnym. W 1530 roku założył kongregację kleryków regularnych św. Pawła. Chciał, by jego zakon był przeniknięty duchem Apostoła Narodów i dał go braciom za patrona. Od kościoła św. Barnaby w Mediolanie, gdzie osiedlił się nowy zakon, nazwano ich barnabitami. Św. Antoni wyniszczony gorliwą pracą apostolską umarł w Cremonie 5 lipca 1539 roku.
 

orazśw. Maria Goretti
dziewica i męczennica

Św. Maria Goretti urodziła się w 1890 roku w ubogiej rodzinie wieśniaczej w Corinaldo koło Ankony. W kilka lat później rodzina przeniosła się pod Nettuno. Wkrótce umarł ojciec. Maria pomagała matce w obowiązkach domowych i opiekowała się rodzeństwem. W wieku lat 12, gdy przeciwstawiła się grzesznym żądaniom młodzieńca mieszkającego w tym samym domu, została przez niego zasztyletowana 5 lipca 1902 roku.

jutro: bł. Teresy Ledóchowskiej

wczoraj
dziś
jutro